PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600041}

Oczy smoka

Dragon Eyes
4,9 3 413
ocen
4,9 10 1 3413
Oczy smoka
powrót do forum filmu Oczy smoka

Padlina omijac z daleka nawet nie ogladac ogladanie grozi slepota Van Damme coraz gorzej idzie na dno po co takie cos kreca wogole szkoda czasu lepiej ksiazke poczytac dobry triller

xxxfilmen

"Interpunkcja" - mówi Ci to coś?

32ywis

mowi mi ze interpunkcja to interpunkcja

ocenił(a) film na 3
32ywis

Spokojnie, już mu kilkanaście osób pisało w różnych tematach, a nawet prosiło, żeby zamiast za oglądanie filmów wziął się za słownik ortograficzny - byłoby to z pożytkiem dla niego i dla czytających, ale to osobnik niereformowalny, który uparł się, że jest wielkim kinomanem i znawcą, a słowa po polsku nie jest w stanie napisać.

xxxfilmen

Zgadzam się, chociaż nie w 100%. Sceny z Crystal Mantecon mi się akurat podobały... ona mi się podobała. Tak... to jedyna rzecz w filmie (Kryminał/Thriller/Akcja) godna uwagi moim zdaniem. "Będzie romans czy nie?" Ach to napięcie, zapierające dech w piersi:)

Fridleif

do i know you Fridleif :) ?

kajetan_1302

A skąd mam to do cholery wiedzieć? Ja mam akurat dość charakterystyczny nick, a Ty... pomyślmy... hmm... brak zdjęcia, na imię ma Kajetan, ma dostęp do komputera, umie pisać, najprawdopodobniej jest Polakiem... tak! To musi być on!;) No chyba, że ten numer przy nicku coś oznacza... rok urodzenia, jakiś numer służbowy... w każdym razie nic mi to nie mówi:) Obawiam się, iż nie jestem Pańskim kontaktem Panie 1302;)

ocenił(a) film na 2
xxxfilmen

JCVD był tu poboczną postacią i wystąpił co najwyżej kilka minut, więc proszę nie pisz mi tu, że idzie na dno.

ocenił(a) film na 3
van_der

Przecież ten gość wręcz słynie z tego, że nie ma pojęcia, co pisze ani co ogląda, a spamuje pod co trzecim filmem.

ocenił(a) film na 3
van_der

Mózg nie zna serii "Blair Witch" czy "Halloween", a sięga po ich najnowsze części, a potem miauczy, że głupi film i go nie rozumie :D. Nie wspomnę już o tym, że bierze się za horror found footage, ale nie wie, co to samo found footage i stwierdza, że to amatorska produkcja. Także nie ma co od niego wymagać ;).

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Faktycznie dno .

ocenił(a) film na 1
xxxfilmen

A samo ten bełkot zrozumiało?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones