PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015306}

Obsesja

May December
6,4 10 518
ocen
6,4 10 1 10518
7,4 35
ocen krytyków
Obsesja
powrót do forum filmu Obsesja

Kolejny przypadek po "Córce" filmu Netflixa, którego dystrybucja w Polsce odbywa się kinowo i nie wiadomo czy ostatecznie trafi na platformę. Ktoś coś wie więcej na ten temat?

Może ktoś z polskiego Netflixa żyje w przeświadczeniu że płacimy abonament dla tych wszystkich filmów z generowanymi scenariuszami ;) Otóż nie.

"Córkę" obejrzałem w pakiecie Canal+ a ostatecznie wylądowała na Prime Video. Ciekawe jak będzie z tym filmem? Słaba to zachęta do korzystania z Netflixa, jeżeli nie mogę tam obejrzeć tych ciekawszych tytułów, zresztą sygnowanych ich logiem ;)

likeafreak

czytałam, że Netflix wykupił prawa do May December tylko i wyłącznie na terenie Ameryki Płn. dla pozostałych niestety zostaje tylko kino, bo nie zapowiada się na to aby poza ww lokalizacją na świecie ostatecznie też zostało udostępnione na platformie.

isobel

Szkoda :( Dzięki za odpowiedź!

isobel

Dzięki za odpowiedź. Byłam przekonana, że ten film wejdzie na Netflix, jak np. Roma czy Blondynka. Czekałam od kilku miesięcy, kiedy zobaczyłam pierwsze zwiastuny, a filmowi nie nadano jeszcze polskiego tytułu. I jakoś niedawno sobie o nim przypomniałam, bo miał być, a nie ma (może ze względu na tytuł wydawało mi się, że miał się pojawić w grudniu). No i teraz patrzę, że jest premiera kinowa, a o Netfliksie nie ma ani słowa. Bardzo dziwne, nie znajduję uzasadnienia, dla którego ten film jest tylko w jednym kraju...

Lotta_Rosie

OK, już wiem, że M2 wyprzedziło Netflix w wyścigu o prawa to tego filmu, bo platforma wcale go nie wyprodukowała. Wszystko jasne!

isobel

Ooo Izzie lata Cie tu nie widzialem :)

likeafreak

Netflix tego filmu nie zrobił a jedynie kupił prawa do pokazywania (przy okazji jakiegoś festiwalu na początku roku), prawa jak się okazuje dla wybranych krajów, w przypadku polskim netfliksa wyprzedziło M2, które będzie pokazywać film od stycznia 2024. Pytanie, czy Netflix olał sobie niektóre rynki żeby przyoszczędzić, czy M2 zaproponowało lepszą cenę. Fakt faktem, masz okazję zobaczyć film przed oficjalną premierą :)

marckoza

Dzięki za wyjaśnienie :)

marckoza

OK, to wszystko wyjaśnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Weronka90

Z napisami polskimi?

tjcrash

tak ale napisy nie są przetłumaczone na polsku właściwie

ocenił(a) film na 9
likeafreak

Widzialem film w kinie i przed rozpoczeciem wyswietlilo sie logo Amazona, moze to bedzie wskazowką?

likeafreak

Dystrybutorem tego filmu na Polskę jest M2Films, a filmy tego dystrybutora trafiają do HBO MAX, więc premiery w streamingu spodziewałbym się właśnie tam.

ocenił(a) film na 3
likeafreak

Trafi ;) jest marną szmirą to się pojawi na naszej kochanej platformie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones