PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660415}

Ożenić Barry'ego

Someone Marry Barry
5,4 4 102
oceny
5,4 10 1 4102
Ożenić Barry'ego
powrót do forum filmu Ożenić Barry'ego

Tragedia

ocenił(a) film na 2

Marna podróbka Kac Vegas oparta na tym samym schemacie bohaterów-nieudacznik i jego przyjaciele. 'Humor' tego filmu to porażka, aczkolwiek polecam jeśli kogoś śmieszą żarty o pierdach i masturbacji, mnie niestety nie.

episkey

Zgadza się, z tym jednam zastrzeżeniem, że nie da się zrobić marnej podróbki czegoś tak beznadziejnego jak Kac Vegas.

ocenił(a) film na 3
episkey

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Film z nudów da się obejrzeć, fabuła ok choć przewidywalna. Najgorszy jest cały repertuar amerykańskiego humoru: od sprośnych "sucharów", poprzez głośne bekanie, pierdzenie a nawet rzyganie. Trudno powiedzieć, żebym się ubawiła na tej komedii.

episkey

Proszę Cię... Nawet nie porównuj śmiesznej komedii z fabułą jaką jest Kac Vegas do tego gniota. Żaden schemat filmu do tego "dzieła" nie pasuje.

ocenił(a) film na 7
episkey

Ja tu jakoś nie widzę związku z "Kac vegas". To moje subiektywne podejcie, a zawyżyłem średnią oceny za Lucy Punch.
Jeżeli jest jakiś związek z innym filmem to właśnie przez Lucy Punch. Ten domek weekendowy coś mi przypomina film "Wiejska idylla" z 2013

patrickfish

Niestety ja widzę a jest to żenujący humor ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones