PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712896}

Nowy początek

Arrival
7,3 190 199
ocen
7,3 10 1 190199
6,8 45
ocen krytyków
Nowy początek
powrót do forum filmu Nowy początek

Od momentu w którym bohaterka zaczęła miewać wizje już tylko czekałem na zakończenie i ziewałem. Tak myślałem, że wszystko zostanie skwitowane scenami z dziećmi i narracją o przeznaczeniu i miłości ze wzniosłą muzyką w tle. Po zakończeniu w Interstellar dostaje wysypki jak tylko film zdradza symptomy takiego pitolenia. Pomyliła im się fantastyka naukowa z jakimś new-age-jezus-cie-kocha.

ocenił(a) film na 7
widz00

Nieliczny głos bliski mojej opinii. Mnie tez dziwi, że niektórzy tu wyśpiewują pod niebiosa hymny na temat tego filmu i co chwila pada sformułowanie "Film wybitny. Daje do myślenia". Serio? Przecież to kolejny film w stylu "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia", opowiadający o tym, jak to kosmici, zatroskani tym dokąd zmierza ludzkość, przybyli nas napomnieć i nawrócić na drogę pokoju i miłości. Co tu jest do myślenia?

I ta niby-retrospekcja, ze jakoby główna bohaterka postrzega czas od tyłu (dar od kosmitów).

Sony_West


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 7
kotbury

Życzę ci, aby twoje życie było choć trochę pogodniejsze i szczęśliwsze, niż jest teraz.

widz00


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones