PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699194}

Nowa dziewczyna

Une nouvelle amie
5,8 4 642
oceny
5,8 10 1 4642
4,7 7
ocen krytyków
Nowa dziewczyna
powrót do forum filmu Nowa dziewczyna

Świetny film

ocenił(a) film na 8

Nie mam zamiaru się nad nim rozwodzić, ale film jest świetny - ciekawa fabuła, zaskakująca, no i kontrowersyjna. Sporo mocnych scen. Polecam każdemu, absolutnie. U mnie budził skrajne emocje, myślałem o nim jeszcze długo po seansie. 8/10

ocenił(a) film na 6
Zgiebongo

Film był dla mnie totalnym zaskoczeniem, ale moim zdaniem pokazuje temat subtelnie i prawdziwie.

JestemNumerem1

fim bez zadecia, bez filozofofowania, niczego nienarzucajacy. ladna realizacja, dobre, wrecz znakomite aktorstwo. Zdumiewa prostota przekazu i elegancja, z jaka Ozon potraktowal temat.

ocenił(a) film na 7
Zgiebongo

Film ciekawy, ale już widzę niesmak na ustach dysydentów PIS od kultury .

kwojtowicz

Wizje prorocze leczy się w psychiatryku. ;)

ocenił(a) film na 7
Mrok

Poczułeś się urażony ? Czy masz osobisty stosunek do Technicznego ?

kwojtowicz

Urażony? O rany...
Te teksty pod adresem pis są po prostu przeraźliwie nudne człowieku. "N u d n e"(!) jak przegniłe flaki.
Nie różnisz się ani na jotę od nawiedzonych ateistów, którzy wykorzystują każdą sytuację dla podkreślenia swojego stosunku do Boga, boga, religii itd.

Nie dociera do Was jedno - te wybitnie inteligentne wtrącenia nikogo nie obchodzą. Są co najwyżej objawem Waszej obsesji.

Mrok

Brawo.

Krzypur

Pisowski strażnik zawsze klaszcze

Mrok

skoro nie obchodzą to dlaczego ciebie obchodzą. Wróc na mszę i popij mądre mysli winem mszalnym przed fotką naszego kochanego Pana Prezydenta!

diepole

Jako typowy wyznawca "rozómu" z rocznym stażem, klepiesz czytając bez zrozumienia. Jeśli temat dotyczy np. wyrobu pasztetowej, a w międzyczasie wpier.... się klient, który zaczyna się rozwodzić nad wyższością Skody nad Lexusem, to dla mnie jest on typowym trollem. Dla Ciebie staje się on krynicą mądrości. ;)

Idź precz. ;)

Mrok

pasztetowej, w moim słowniku nie ma takiego słowa, ale rozumiem, ze raczysz się tym czymś na sniadanko, skoro dorwałes się Mroku do 500+. Wow, jeszcze cie czekaja wakacje nad BaUtykiem. Baw sie dobrze, Mroku!

diepole

Wzorem sformatowanych internetowych trolli rzucasz teraz w ludzi tekścikami o pisie, będąc pewnym że inteligentną osobę w ten sposób urazisz. ;) Jak za rok będzie popularnym stanie się rzucanie skojarzeniami z Wąchockiem, z równym zapałem będziesz to czynił. Tka jak napisałem wyżej, nie odbiegasz poziomem ani na jotę od Twoich braci w "rozómie". ;)

Mrok

To nie są wizje, pokaż ten film Elżbiecie "potrafię coś tam coś tam" Kruk, albo Pawłowicz, tudzież Sobeckiej. Na pewno będą zachwycone. Czyż to nie te panie apelowały do dyrektora TVP Kultura o nie pokazywanie w telewizji "Ostatniego kuszenia Chrystusa"? A te krucjaty pisowskie na niektóre spektakle teatralne? "Do Damaszku" chociażby w Teatrze Starym, w Poznaniu, we Wrocławiu. To nie wizje, to realna sprawa.

ocenił(a) film na 7
kwojtowicz

I po co ta polityka na filmwebie? Oceniajmy filmy, a nie gdybajmy. Jestem ciekawa tego filmu i cieszę się, że już dzisiaj na AleKino+ .

ocenił(a) film na 8
Zgiebongo

"Nie mam zamiaru się nad nim rozwodzić..." - idealne rozpoczęcie tematu na forum.

ocenił(a) film na 8
Zgiebongo

Geny rodzicielskie potrafią zrobić niezłego psikusa - intrygujące - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones