PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8199}

Nosferatu wampir

Nosferatu: Phantom der Nacht
7,6 17 922
oceny
7,6 10 1 17922
7,9 15
ocen krytyków
Nosferatu wampir
powrót do forum filmu Nosferatu wampir

Zauważyliście, że jak gospodni skrapia Harkera wodą święconą i daje mu różaniec to mówi po polsku?! "Proszę sobie założyć różaniec, proszę, proszę sobie przeczytać książkę proszę, bardzo ciekawa książka (Tak było w wersji angielskiej).

ocenił(a) film na 9

Tak tak, też zauważyłam już za pierwszym razem :), tylko zastanawiałam sie skąd tam polska babcia ?? Może to jakiś brak mojej dociekliwości wogl ądaniu, ale klimat zawsze tak mnie rusza...ach....

ocenił(a) film na 10
Malgo_2

Przecież akcja się dzieje w polskich górach. To po jakiemu mieli gadać???

ocenił(a) film na 10

O ile mi wiadomo akcja rozgrywa się w Transylwanii (czyli w Rumunii) a nie w Polsce.

Lauda

Tak w Transylwanii, ale bohater podróżował przez Polskę więc się zatrzymał w polskiej gospodzie. :)

digital8

Czy Polacy mieszkają tylko w Polsce ? NIE moze podróżujac przez Tatry gdzieś mieszkałą stara polska babcia

RODMAN

Razem z rumuńskim mężem mówiącym płynnie po niemiecku?

ocenił(a) film na 9
littlelotte52996

przecież Karpaty nie są tylko w Polsce, no ludzie, przeciez nagle nie znalazł się tej samej nocy, będąc w Transylwanii, w Polsce

polski akcent z tego filmu można zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=vgOaZVFBe2g

ocenił(a) film na 6

Tak, zauważyłem i bardzo mnie to zdziwiło. Przeczytałem przed seansem, że w filmie występują trzy języki: angielski, rumuński i niemiecki. Tego ostatniego nie słyszałem, za to pojawiły się dwa zdania po polsku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones