PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386431}
6,2 3 576
ocen
6,2 10 1 3576
Nora Roberts Niebo Montany
powrót do forum filmu Nora Roberts - Niebo Montany

Książkę czytałam, ale do filmu nie mogę się przekonać. Patrząc na zdjęcia aktorów to zupełnie do mnie nie przemawia. Moim zdaniem aktorzy nie zostali dobrze dobrani. Zdaję sobie sprawę że nie da się idealnie dobrać aktorów ale można w miarę ich dopasować. O innych ekranizacjach książek N. Roberts nie wspomną bo tam to już jest zupełna swoboda w doborze aktorów i nawet nie postarali się żeby chociaż kolor włosów był podobny, nie mówiąc o wycinaniu niektórych głównych wątków i bohaterów.

ocenił(a) film na 7
mylo89

Masz rację. Można się zrazić oglądając inne filmy na podstawie książek Nory Roberts. Ale u mnie był najpierw film, wzbudził moją ciekawość na tyle, że książka momentalnie znalazła się na półce. Różnice są ogromne. Ale nie ma co porównywać. Film to prosta historia o trzech siostrach i tyle. Tak trzeba go traktować: jak coś nieskomplikowanego na zimowy wieczór. Mi mimo wszystko się podobał. Prosty i lekki. Jak na inne filmy Nory to ten wyszedł im przyzwoicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones