PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678657}

Nocny pościg

Run All Night
6,6 40 269
ocen
6,6 10 1 40269
5,2 8
ocen krytyków
Nocny pościg
powrót do forum filmu Nocny pościg
ocenił(a) film na 7
MacGregor82

Liam stał się niejako legendą kina tego typu i nie bardzo rozumiem hate'u. Jak ktoś nie lubi takich filmów lub Neesona to nie musi oglądać filmu :)

ocenił(a) film na 7
criav

to tak jakby ktoś skarżył się na filmy jackiego chana. Albo jest się ich i jego fanem albo nie i się nie ogląda.

MacGregor82

Nie wiem, który. Mam jednak nadzieję, że nie ostatni.

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

tez mialem to zapytanie zanim obejrzalem... I powiem szczerze, ze lubie go w takich filmach. Pewnie niedlugo bedzie tak memowany jak zacny straznik z texasu....hehe

ocenił(a) film na 9
MacGregor82

Keanu Reeves w ostatnim filmie gra twardziela... Liam tutaj to na pewno nie twardziel... szkoda faceta... zazenowanie/litosc - takie uczucia wzbudza jego kreacja (doskonala zreszta). Film rewelacyjny, ale nie zgodze sie, ze nastawiony na milosnikow kina akcji... wyjda raczej znudzeni/zawiedzeni.

BestBeast

"Keanu Reeves w ostatnim filmie gra twardziela... Liam tutaj to na pewno nie twardziel... "

Keanu gra matrixa, a nie twardziela. Twardziela gra Liam.

ocenił(a) film na 9
Leszy2

John Wick mimo wszystko nie latał jak Neo :)

Natomiast Liam tutaj rozckliwia się nad sobą - jakich to on strasznych rzeczy w życiu dokonał, jak to nie może spać bidula bo go ofiary straszą. Zamiast oddać się w ręce prawa i ponieść konsekwencje swoich czynów zapija smutki gorzałką...
Po prostu umie zabijać - nie czyni go to twardzielem.

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

pewnie z 15, z tym drobnym szczegółem ze ten akurat film jest bardzo dobry, ale sam L. Neeson niedawno obiecał ze za góra dwa lata skończy z tym gatunkiem

ocenił(a) film na 6
krzysio53a

Taaa. Ja ostatnio przysięgałam Mężonowi, że to ostatnie botki tej zimy a potem przyłapał mnie w sypialni jak próbowałam schować kolejne dwie pary pod łóżkiem ;)
Zawsze jak widzę zapowiedź filmu z Liamem w roli twardziela myślę sobie 'znowu?' a i tak oglądam i dobrze się przy tym bawię. Niech gra, dobrze mu to wychodzi.

MacGregor82

a ten Non Stop to porażka, robi się z niego taki Seagal albo Snipes, którego kiedyś lubiłem, ale odkąd "wyszedł" i kręci filmy w Rumunii to już lipa po całości

ocenił(a) film na 3
MacGregor82

nie da się już tego policzyć ... ale o dziwo ten może być niezły. Po zupełnie nieudanych Non-Stop i Taken 3.

ocenił(a) film na 5
MacGregor82

kasa z tego leci.... kiedy przestanie leciec,producenci wymysla cos innego

MacGregor82

Również mam nadzieję,że nie ostatni, uwielbiam go w tego typu rolach :)

MacGregor82

No i co, że gra twardziela w wielu filmach? Stallone, Willis i Schwarzenegger też grali.

Andeddu

W sumie prawda i jak byłem gówniarzem to mi się podobało. Piwo dla Ciebie.

MacGregor82

A teraz filmy w stylu ,,Tango i Casha", ,,Szklanej pułapki" czy ,,Terminatora" ci sie nie podobają? Współczuje.

Andeddu

Nie widzę tu Twojej odpowiedzi. Mnóstwo filmów, które podobały mi się dawno temu dziś nie mogę oglądać. Wytrzymuję góra 3 min. Nie rozumiem dlaczego współczujesz. Koniec tematu.

MacGregor82

Nie musisz rozumieć, ale życie to ty masz smutne. Koniec tematu.

MacGregor82

Który to już film ostatnio, gdzie jest płatny morderca, albo emerytowany agent CIA?

Jack_Holborn

Nie wiem czy sobie robisz jajka czy nie ale ostatnio rozwałkę robili Kevin Costner i Pierce Brosnan. Teraz nadchodzą Bond i Mission Imposible. Muszę przyznać, że Tomek Krus niezłym jest Hardkorem:-) Bandziorem nie był jakoś Matthew Mcconaughey. A no i Keanu Reeves lał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones