PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678657}

Nocny pościg

Run All Night
6,6 40 239
ocen
6,6 10 1 40239
5,2 8
ocen krytyków
Nocny pościg
powrót do forum filmu Nocny pościg

Bardzo dobry film akcji. Niezwykle klimatyczny. Uwielbiam Neesona, jest stworzony do takich ról. Lepszy niż Uprowadzona 3, który też mi się podobał.
Dziwie się że niektórzy dają niskie oceny motywując je w stylu "brakowało czegoś łał". Ludziom naprawdę trudno dogodzić i oczekują jakichś niezwykłych fajerwerków od filmów, nie wiadomo jakich zwrotów akcji, podwójnego a może nawet potrójnego dnia itp. Nie przesadzajcie. Dla mnie film naprawdę dobry. Jest akcja i są też bardziej fabularne wyciszone momenty, które lubię najbardziej. Widać reżyser wie co fani Neesona lubią najbardziej czyli charyzmatyczny poturbowany przez życie twardziel, ale z honorem, zasadami i dobrym sercem.

ocenił(a) film na 5
tomfilmowiec

Twardziel? Zbrodniarz, panie filmowiec!

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Może i zbrodniarz,"panie filmowiec" ale widać,że nie do końca taki zły

ocenił(a) film na 8
marler78

Radzę dokładniej oglądać film

ocenił(a) film na 5
marler78

Nie ma człowieka "do końca takiego złego", wystarczy popytać rodziny, kolegów, wspólników.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Tylko że nawet takiego zbrodniarza mogą gryźć sumienie,może dokonać właściwego wyboru,nawet jeśli już jest za późno.Mam nadzieję,że rozumiesz o co mi chodzi,pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tomfilmowiec

mnie również się podobał. Prosta fabuła, akcja non stop. Czego chcieć więcej ? Dzisiejsze produkcje nastawione są na efekty specjalne i nie wiadomo jakie zawiłości. A tu , podobnie jak w Johnie Wicku mamy piękną prostotę

ocenił(a) film na 8
tomfilmowiec

Bardzo dobry film - trzyma w napięciu od początku do końca. Umiejętnie zbalansowana akcja z historią życia prywatnego bohaterów. Gra aktorska na wysokim poziomie. Polecam

ocenił(a) film na 8
Dave1981

Zgadzam się w 100 %%%,nic dodać i nic ująć ;).

ocenił(a) film na 9
Dave1981

Nic dodać, nic ująć!

ocenił(a) film na 6
tomfilmowiec

dobry film, jak zwykle liam neeson wychodzi na pierwszy plan z za tła innych postaci i sprawia ze ten film poprostu istnieje - inny aktor i nawet by nie bylo tej dyskusji... no i tylko on potrafi udusić papierem toaletowym :DD

ocenił(a) film na 8
piotrek710

to nie był paapier ludzie! to był ręcznik taki plastikowy co z niego chusteczki wilgotne robią. wszyscy tę bzdurę powtarzają XD

ocenił(a) film na 6
Rick_Emski

masz racje, papierem toalet. udusić się nie da, bo ma takie "miejsca do przerywania":D, ale na filmie wygląda podobnie. Z tym że ręcznik chyba nie może być plastikowy, tylko raczej z włókna lnianego albo jedwabnego, ale faktycznie takim ręcznikiem udusić już można...;)

ocenił(a) film na 8
tomfilmowiec

dokładnie dobre kino w starym stylu to na pewno nie jest film ambitny lecz czysto rozrywkowy i tę role spełnia w 100% ^^

ocenił(a) film na 9
miked1981

Dokładnie!

tomfilmowiec

(MOŻLIWE SPOJLERY) Mi też się podobał, a dodatkowym plusem jak dla mnie był wątek ojciec-syn. Miałam dać 7, ale za końcową scenę przed strzelaniną 8/10. Niby czyste kino akcji (i na tym miał się głównie opierać film), ale ten wątek był tak świetnie skrojony, bez jakiegoś patosu i przesładzania w stylu "Oto ojciec marnotrawny powrócił" i wielkiego pojednania w amerykańskim stylu ;) Właśnie to było przedstawione wg mnie bardzo realnie. Tak po ludzku. No i Ed Harris.... Liam i Ed to moi ulubieni aktorzy więc miło było ich zobaczyć razem. Plusik za ich ostatnią wspólną scenę. Polecam! :)

tomfilmowiec

Podpisuję się pod tym. Film naprawdę solidny :)

tomfilmowiec

Do dupy, słabizna, mało akcji, bezsensowne gadanie ino sceneria nocnego miasta fajowa

ataman76

ino godka i godka....niefajowo.

ocenił(a) film na 6
ataman76

Napisał to typ, który ocenił Smoleńsk na 10. Idź pan w chu... z takimi krytykami filmowymi..

ocenił(a) film na 9
tomfilmowiec

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 8
tomfilmowiec

Zasłużona ocena. Zaskoczył ten film bardzo pozytywnie. Ale z taką obsadą nic dziwnego. Fabuła prosta jak cep, ale tak opowiedziana, że się nie da odkleić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones