PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678657}

Nocny pościg

Run All Night
6,6 40 261
ocen
6,6 10 1 40261
5,2 8
ocen krytyków
Nocny pościg
powrót do forum filmu Nocny pościg

średniak

ocenił(a) film na 5

jak na film akcji to uważam,że słabo zbudowane napięcie a czasem nawet jego brak,sztampowy obraz, ja się momentami nudziłem

raphson

Mam podobne zdanie. Uwielbiam filmy z Neesonem i uwielbiam jego samego ale w przypadku tego filmu jestem rozczarowana. Akcja średnia, nudziłam się momentami, film oglądałam na raty bo trudno było mi usiedzieć 2h w miejscu jak akcja się tak ciągnęła. Jedynym plusem jest to, że było mało gadania w przypadku szybkich scen, co akurat jest nietypowe w amerykańskich produkcjach bo bohaterowie lubią sobie pogadać w krytycznych momentach o sensie istnienia i innych górnolotnych kwestiach typu miłość, przyjaźń, lojalność. Dla odmiany było dużo ciągnących się scen typu "pokażmy kawałek lasu i jeziorko" (pod koniec filmu). Ja wiem, że takie przestoje i odpowiednia muzyka mają za zadanie zbudować napięcie ale w moim przypadku przeradzało się to już po prostu w nudę. Uwielbiam filmy akcji ale ten był po prostu średni. Ode mnie 6/10 za obecność Neesona.

ocenił(a) film na 5
raphson

Większość filmów z Neesonem jest na jedno kopyto.Po sukcesie Uprowadzonej, kolej będzie na uprowadzonego syna,żonę,kochankę,psa,kota itp.Wiem że to nie kolejna część uprowadzonej 10, jednak spore podobieństwo jest. Robi powoli się z niego drugi Seagal.

ocenił(a) film na 5
raphson

Po Uprowadzonej jedyny film z Neesonem, który trzymał w napięciu to "Non-Stop". Jeszcze ewentualnie "Przetrwanie", ale przy nim też się trochę nudziłam.

kamaah1992

Dla mnie każdy film z Neesonem się podoba, facet ma niesamowity głos i charyzmę.

ocenił(a) film na 5
Radiw84

Nie zaprzeczam, ale czasami nawet on nie uratuje filmu, który się po prostu ciągnie :(

ocenił(a) film na 5
kamaah1992

Najlepszy w tym filmie to był "zawodowy killer" biegający z bronią laserową.Fajny był też tekst Liama powtarzany co 5 minut "tylko nie strzelaj"

ocenił(a) film na 5
raphson

Dokladnie, doborowa obsada, a film bezplciowy I nudnawy. Gdyby sie skonczyl wczesniej (bylo kilka momentow dobrych), to chyba by tylko zyskal na tym. Zadnego napiecia, zaskoczenia, nawet efekty srednie. Nie jest bardzo zly, po prostu nijaki.

ocenił(a) film na 6
raphson

Zwiastun właściwie zdradził wszystkie najlepsze momenty i bardziej trzymał w napięciu niż sam film. Narobiłam sobie tylko nadziei po trailerze. Fajny motyw, aktorzy, ale mało zwrotów akcji, dialogi też nie robiły wrażenia. Zastanawiałam się tylko kiedy to się skończy, bo oczywistym było w jaki sposób, przeciągane na siłę. Niezły, ale nie dobry.

ocenił(a) film na 5
raphson

pościg mega, samochód neesona co ujęcie się naprawia, 3 razy przód skasowany, a w każdym kolejnym bez śladu xD

raphson

zgadzam się w 100% ! Po 30 min wyłączyłem to nudne badziewie;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones