PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836142}

Nocny patrol

Crown Vic
6,3 2 246
ocen
6,3 10 1 2246
Nocny patrol
powrót do forum filmu Nocny patrol

dobry, mocny, inny

ocenił(a) film na 8

film podobny nieco klimatem do Dnia Próby i Bogów Ulicy ale jednak podany w swoim wlasnym autorskim sosie. Pierwsza połowa filmu jest dość spokojna i moze odrzucic od siebie co bardziej niecierpliwych widzow - dwoch policjantow snuje rozmowy w radiowozie podczas patrolu po miescie i zbyt wiele sie poza tym nie dzieje, ale cierpliwosc tych z was ktorzy nie wylacza filmu zostanie szybko wynagrodzona gdy okaze sie ze to co poczatkowo zapowiadalo sie na spokojna noc stanie sie jednak mocnym brutalnym i depresyjnym obrazem amerykanskich ulic. Z interwencji na interwencje nasi bohaterowie trafiaja w coraz wieksze tarapaty gdzie jeden blad moze sie zakonczyc eskalacja przemocy lub smiercia, a decyzja ktora trzeba podjac jest rozdarta pomiedzy moralnymi dylematami a lojalnoscia wobec kolegow po fachu.

ps. przepraszam za nieco chaotyczna wypowiedz ale pisze ja wlasnie na goraco po seansie z telefonu ;)

miko1980

dzięki za recke. Nawet mnie zainteresowała :-)

ocenił(a) film na 8
tegesno

:) to jeszcze tylko dodam ze film bardziej zasluguje na 7/10 ale dalem jedno oczko ze wzgledu na szczegolne wzgledy ktorymi darze ten rodzaj policyjno-ulicznego kina ;)

miko1980

dziś lub jutro się zabiorę, dam znać po seansie :-)

miko1980

Dobra recenzja. Krótko, zwięźle i na temat.

ocenił(a) film na 8
Kupisz14

Dla mnie również bardzo dobry film. Na pewno nie tak efekciarski jak Bogowie ulicy, ale wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
miko1980

Rzeczywiście tempo dość wolne, ale klimat nadrabia,+1 za scenę z klaksonem xD dam 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones