PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8176}
7,5 24 283
oceny
7,5 10 1 24283
7,8 13
ocen krytyków
Noce i dnie
powrót do forum filmu Noce i dnie

Oglądałem ten fim wielokrotnie i za każdym razem jestem oczarowany aktorstwem, zdjęciami i klimatem tej wspaniałem ekranizacji. Jadwiga Barańska to aktorski fenomen - absolutny światowy firmament, obok Maryl Streep, Shirley McLane, Sally Field. Jej kreacja Barbary Niechcicowej jest niezrównana: niezwykle złożona emocjonalnie i dogłębnie prawdziwa. Ona nie grała Niechcicowej - Ona Niechcicową była.

ocenił(a) film na 10
mcmd

Generalnie nie lubię oglądać filmów, które już widziałem ale obraz Noce i Dnie (i dosłownie kilka innych tytułów) mogę oglądać regularnie. Mam bardzo zbliżone przemyślenia. Pani Jadwiga Barańska po prostu zjawiskowa.

ocenił(a) film na 10
taki_napis

ja mogę tylko dołączyć się do waszych przemyśleń .Jestem zauroczona tym filmem i ten film mogę oglądać i oglądać podobnie jak Znachora :)

ocenił(a) film na 10
beataod

Ja mam serial "Noce i dnie" na płytach i bardzo często to oglądam. Mam też książkę pięciotomową i raz na kilka lat czytam. Pierwszy raz przeczytałam jeszcze przed realizacją filmu, w roku może 72 lub 73.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones