PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8176}
7,5 24 283
oceny
7,5 10 1 24283
7,8 13
ocen krytyków
Noce i dnie
powrót do forum filmu Noce i dnie

Kto kocha ten serial? Bo ja bardzo!!!

johnyok

Ja też, jest piękny. Czysta klaska w najlepszym wydaniu i dobrze obsadzona. Arcydzieło na miare wręcz światową.

hienax

Dziękuję, za poparcie!

ocenił(a) film na 9
johnyok

Ja kocham ten film od lat i z roku na rok kocham coraz bardziej!

ocenił(a) film na 10
johnyok

Oglądałam go chyba ze sto razy...przy ostatnim razie mój mąż pukał się w głowę :D On nie rozumie geniuszu tego filmu, dla niego to nudne. Ja to kocham. Co więcej....utożsamiam się trochę z Basią Niechcic :)

johnyok

Ty jesteś na stronie filmu, to nie jest serial tylko film. Serial jest dłuższy i w odcinkach, łącznie ma chyba z 10 godzin,a film tylko 4 a mimo to film jest duzo lepszym dzielem.

johnyok

ja kocham film serial i książke

ocenił(a) film na 10
maris62

ponadczasowy.

medina

ja też go kocham :) ma swój niepowtarzalny klimat.

johnyok

Wspaniała powieść,ponadczasowa.Od wielu lat klasuje się w ścisłej czołówce.

johnyok

A jaka muzyka !!!!! Można oglądać, słuchać i jeszcze raz oglądać i słuchać itd........

ocenił(a) film na 10
johnyok

Ja! Cudowny film, muzyka, kreacja aktorów. Oglądam ten film co jakiś czas i na pewno nigdy mi sie nie znudzi!

cholmin

Książkę czytam co kilka lat a serial oglądam raz w roku(jestem szczęśliwą posiadaczką tegoż).

ocenił(a) film na 10
johnyok

Uwielbiam. Teksty znam na pamięć. Właśnie dziś oglądałam nie wiem po raz już który. I będę nadal

ocenił(a) film na 10
johnyok

Genialny. Pod każdym względem.

johnyok

Cudowny. Podobał mi się jeszcze w liceum, tak jak i książka, ale musiałam do niego dojrzeć, by zrozumieć... nawet Barbarę.
Mało gadania, cudowna muzyka, plątanina wzruszenia i śmiechu. Nie obejrzymy się, gdy będziemy patrzeć na życie tak perspektywicznie jak Barbara. Ta retrospekcja, chaotyczna w czasie, bardzo pobudza do refleksji.
Bińczycki- cudowny! Starostecka- przepiękna! Barańska- najlepsza do tej roli!
Czy facetom film też się podoba?

johnyok

się wpisuję :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones