PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 538
ocen
6,2 10 1 57538
5,2 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Ciekawostka przyrodnicza:

użytkownik usunięty

Trochę lepszy od jedynki która dostała zasłużoną 1.

Niemniej zastanawia jeden aspekt w tępym filmie: dlaczego zwykli ludzie, nie chcący brać udziału w "oczyszczeniu", na "2" godziny przed "oczyszczeniem" normalnie sobie chodzą do barów, jeżdżą sobie furkami, generalnie egzystują sobie na luzie poza domami, jak by zaraz nie zaczynała się najniebezpieczniejsza noc w ich życiach..? Ja na przykład już tydzień wcześniej siedział bym zabarykadowany w domu, i sprawdzał po raz tysięczny czy mam sprawną broń..! Ale te dwa filmy są głupie..

ocenił(a) film na 6
FW_NEW_ORDER

Skoro przestępstwa nie są legalne w sylwestra, a są masowe to oznacza tylko tyle, że miałem racje i fakt legalności lub nielegalności niewiele tu zmienia.

Al_Bundy

Co ty chrzanisz !!! w niczym nie miałeś racji, czytać ze zrozumieniem nie umiesz ? a noc oczyszczenia zmieniła by bardzo wiele, na 2 stronie również wyjaśniłem bardziej z punktu widzenia ekonomicznego i bezpieczeństwa strategicznego że jak najbardziej miało by to sens.

mr_freeman

Gówno prawda !!! przeczytaj post powyżej nie chce mi się pisać tego samego po raz kolejny : / zresztą jak Polacy nie są agresywni to czemu w tym kraju rząd tak utrudnia powszechny dostęp do broni palnej ? nawet broń gazowa czy kusze są na pozwolenie a u naszych sąsiadów już nie.

ocenił(a) film na 3
mr_freeman

w punkt. wszystkie Twoje wypowiedzi w tym wątku.

mr_freeman

Używanie materiałów wybuchowych byłoby zakazane podobnie jak atak na większe cele strategiczne, wszystko byłoby monitorowane w razie większego ataku na cele strategiczne spotkałoby się z reakcją, tak jasne już to widzę jak ktoś zacząłby biegać z Mołotowa'mi po mieście jak ludzie na ulicach prują do siebie z automatów, za dużo by nie podpalił, w zależności czy rozmawiamy o Polsce czy USA ale taka Anarchia to swojego rodzaju wojna domowa na jedną noc jak wiadomo wojna to niezły biznes więc wzrasta popyt na zakup broni palnej i amunicji, popyt na systemy zabezpieczeń, popyt na lekarstwa, opatrunki, popyt na ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, życia, Gospodarka państwa idzie w górę, częściowy spadek przestępczości nie mówię że całkowity, bo po co komuś spuścić łomot, okaleczyć, zabić, okraść, handlować narkotykami, bronią i mieć nieprzyjemności skoro można poczekać i zrobić to legalnie, niewielki wzrost zatrudnienia przed "czystką" handlowców którzy sprzedają to wszystko co wcześniej wymieniłem i po "czystce" firmy które zajmują się ogarnięciem całego burdelu firmy sprzątające, szpitale, prywatne kliniki, zakłady pogrzebowe, kamieniarze wykonujące nagrobki, można by tak wymieniać długo. Ewidentnie próbujesz przyczepić się na siłę do tego pomysłu wprowadzenia "Nocy Oczyszczenia" bo każdy twój argument jest z d#py. Ja jestem jak najbardziej za realnym wprowadzeniem "Nocy Oczyszczenia" kwestia tylko dopracowania niuansów prawnych.

ocenił(a) film na 2

dawno ale to dawno nie widziałem takiego gniota: Przewidywalny na maxa , gra aktorska... jaka gra hahah, a co do wypowiedzi ludzi którzy wywnętrzają się na forum co by zrobili taka noc.. lol / Podejrzewam ze nie trzymali nigdy broni nie przesz nigdy żadnego szkolenia bojowego fast food dla mózgu , nic co wydążyło się w filmie nigdy by się nie wydążyło nawet, w okolicznościach takiego dnia w roku . fast food dla mózgu . ALE !!! co jest pozytywne : po tym ile zarobił ten film w USA i nie tylko oraz z jakim aplauzem został przyjęty na forum mogę o sobie bardzo dobrze myśleć :D:D:D Polecam film do weryfikacji czy jeszcze ma się mózg zamiast styropianu . :D ( serio dawno nie widziałem takiej papki dla gawiedzi :D )

ocenił(a) film na 9

To się dzieje u nich co roku, przywykli. Gdyby mieli już tydzień wcześniej dostawać świra, to by popadali na zawał. Poza tym niektórzy faktycznie się bali i ukrywali, a niektórzy odchodzili do tego bardziej na luzie, bo nawet na minutę przed rozpoczęciem byli całkiem bezpieczni. Jeżeli dojście do domu zajmie im mniej niż dwie godziny to czemu nie mogliby wykorzystać tego czasu, skoro są wciąż bezpieczni? Ulice były całkowicie bezpieczne, aż do określonej godziny, wcześniej nikt nie mógł nic im zrobić.

Bo gdyby siedzieli to film był nudny

ocenił(a) film na 5

Nie jest aż tak źle, ale nie ukrywam, że dobrze też nie jest
http://maritra.pl/2017/01/noc-oczyszczenia-anarchia-2014.html

ocenił(a) film na 5

jak ktoś ocenia film na 1 bo coś tam , to jest idiotą. Bo jak oceni naprawdę dziadowski film? (Kac Wawa, Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja )

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones