PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30486}

Nożownik

The Hunted
6,3 21 527
ocen
6,3 10 1 21527
5,8 8
ocen krytyków
Nożownik
powrót do forum filmu Nożownik

Od razu zaznaczam! Zanim mniej inteligentni filmwebowicze zmieszają mnie z błotem obrzucając mnie różnym wyzwiskami dotyczącymi moich starych, niech wiedzą, że to jest tylko i wyłacznie moja opinia...

A więc do rzeczy! Film jest po prostu nudny... Nawet Tommy Lee Jones tego filmu nie ratuje... Reszta obsady jest dosyć słabo dobrana; najbardziej wkurzało mnie to, że postawili taką "lalę" na miejsce agentki specjalnej kierującej akcjami FBI i wydającej rozkazy swoim cieniutkim głosikiem [kto z was widział, czy nawet wyobrazałby sobie taką kobitkę na tym miejscu (do feministek - jestem za równouprawnieniem, ale takie sytuacje raczej nigdy się nie zdarzają)]... Fabuła - BANALNA! Przez cały środek filmu nic się nie dzieje, tylko Tommy gania za Del Toro po mieście (wcześniej trochę akcji było w kanałach...). Pierwsza walka w lesie bardzo mi się podobała, ale ta druga pozostawia sobie wiele do życzenia. Tyle ran kutych, że tylko krwi rozbryzganej na ekranie brakowało.

A więc tak - poczatek nie jest zly ale koniec to totalne nieporozumienie...

użytkownik usunięty
skeeze123

Zgadzam się, początek jeszcze trzyma jako taki fason, ale później jest bardzo słabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones