PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671121}

Nina

6,0 1 019
ocen
6,0 10 1 1019
Nina
powrót do forum filmu Nina

W tym filmie wykonuje wszystkie partie śpiewane Niny Simone. Miała natomiast dublerkę to zbliżeń rąk na klawiaturze fortepianu.

ocenił(a) film na 3
Wujek_Sylwek

I to wg mnie ogromny minus tego filmu!Film biograficzny i ani jednej piosenki wykonanej przez samą Ninę!Uwielbiam jej głos,liczyłam,że sobie posłucham,a tu widocznie ktoś potraktował go jako sposób wypromowania aktorki,która choć śpiewa dobrze to wielki kanion dzieli ją od oryginału...

ocenił(a) film na 5
Blue_smoke

Kwestia gustu. Ja traktuję ten film jako fabularny a nie dokumentalny. Według mnie tak być powinno: film promuje dobre głosy nowych aktorów. Dla przykładu: Diana Ross wykonująca utwory Billie Holiday w http://www.filmweb.pl/film/Lady+śpiewa+bluesa-1972-143363 .

ocenił(a) film na 1
Blue_smoke

To, generalnie, film nie na miarę wielkości Niny Simone. Głosowy substytut Niny - toż to nieporozumienie. Nieważne jak ktoś śpiewa, ważna jest autentyczność postaci o której film zrobiono. Dla mnie ten film jest jednym wielkim nieporozumieniem - 1/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones