PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633658}
5,2 2 178
ocen
5,2 10 1 2178
6,3 14
ocen krytyków
Night Moves
powrót do forum filmu Night Moves

ostatnia scena

ocenił(a) film na 5

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi o co chodziło w ostatniej scenie, gdzie Josh patrzy się na to lustro w sklepie?

ocenił(a) film na 7
Wooster

No laska go rozpoznała miała telefon w ręce, chyba wiadomo, że koleś był już w wiosce obserwowany, więc radio telewizja itd, jeździł też tym samym autem, a poza tym kolo który wyrabiał lewe dowody już wpadł zapewne był na podsłuchu.

ocenił(a) film na 5
sylwester_3

a, dzięki. Nie zauważyłem, że miała telefon w ręce.

ocenił(a) film na 6
Wooster

Tak, tel miała. Ale nie ma żadnej sugestii, że go rozpoznała. IMO scenę należy rozumieć symbolicznie. Jako twarde lądowanie Josha z ekologicznej farmy do komercyjnego marketu.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Raczej popadł już w taką paranoje, że sam sobie to wkręcał. Zresztą dzisiaj gdzie się nie popatrzy to wszyscy telefon w ręce albo tak jak koleś na drugim planie z telefonem przy uchu. Bohaterom chodziło o to żeby ludzie się ogarnęli, zaczęli dbać o przyrodę, oszczędzać energie itp. Końcówka pokazuje tylko jaki sens miało ich działanie - żaden.

ocenił(a) film na 6
guccik

Jasne, że popadł w paranoję!!!
Ekologiczny bojownik porzuca etos sprawy i zostaje sprzedawcą wyrobów z gore-texu, który jak powszechnie wiadomo ekologiczny nie jest.
Mnie film uwiódł swą anty ekologiczną wymową. Rzadki przypadek.
Good night, and good luck, esforty.
6/10

ocenił(a) film na 4
esforty

A dla mnie film bardzo słaby a mozolne tempo filmu jest tego dopełnieniem.
"No laska go rozpoznała miała telefon w ręce"-przypuśćmy,że tak jest to jeszcze w jakimś tam stopniu film się broni bo jeśli nie to film jeszcze mocno cierpi pod względem logiki(scenariusz)albo głupoty samych bohaterów.Przecież trójka ekoterrorystów zostawiła pełno tropów dla policji a jeśli był to zamierzony efekt scenarzysty(zrobić z nich debili)to dlaczego nie zostali złapani.

ocenił(a) film na 8
aronn

Nie, scenarzysta nie chciał zrobić z nich debili. Poza tym to nie byli ekoterroryści, mieli lekkiego pecha, że akurat w pobliżu wysadzonej tamy znajdował się nieszczęśnik, który zginął. Tamy to nic dobrego : D

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Harmon załatwił lewe dowody. Josh i Dena po przyjeździe do niego dostali je. Nikt za to nie wpadł. Problem miał za to z FDA Corser. Chodziło o licencję na wyrób i sprzedaż sera, sam to mówi. Później opowiada o zabraniu komputerów Surprise Joshowi. Końcowa scena jest symboliczna, pokazuje jak skończył Josh... Oglądałem wczoraj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones