PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679949}

Niezwykłe okrucieństwo

Cruel & Unusual
6,1 792
oceny
6,1 10 1 792
Niezwykłe okrucieństwo
powrót do forum filmu Niezwykłe okrucieństwo

Rok 2014 nie popisal sie wielkim kinem. Jesli efekty byly na najwyzszym poziomie to wiele luk odnalezlismy w scenariuszu a to wszystko rozdmuchane i rozglosnione sprawialo, ze konczylam seanse z niesmakiem.
Ten film wkoncu pobudzil moje zmysly, to cos innego a ze wzgledu na nazwanie rzeczy po imieniu (czyt. fantazy) nie doszukujemy sie odpowiedzi dlaczego scenarzyci rzucaja nam nadgryzione ochlapy.

Ciekawy temat, nie najgorsze wykonanie. Mometami zawialo nuda by zaraz odczuc satysfakcje (oh dzieki bogom nie banalnej opowiesci).
Polecam, jesli tak jak ja spragnieni jestescie znalesc cos lepszego w roku 2014 niz kinowe (s)hity

ocenił(a) film na 8
quandzia

Dzięki za ten koment. Zachęciłaś mnie do obejrzenia tego filmu i nie żałuję.

ocenił(a) film na 9
Theodar

Cieszy mnie to niezmiernie :)

ocenił(a) film na 9
quandzia

Potwierdzam. Tony komercyjnego chłamu trzeba przerzucić zanim trafi się na niskobudżetową perełkę.
Ja w ogóle bardzo cenię kino SF pozbawione efektów, kameralne, apelujące do wyobraźni.
Ostatnio miałam okazję dać 9 dla Coherence i teraz znów.

ocenił(a) film na 9
JestemNumerem1

Co pedem dzis obejrzalam(Coherence). Dzieki za wspomnienie, bardzo mi sie podobal :) Co tez polecam spragnionych tego typu.

ocenił(a) film na 7
quandzia

Chwalę oba tytuły.

ocenił(a) film na 7
quandzia

Obejrzałam i w ogóle nie żałuję. Kameralny, bez fajerwerków, skłania do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones