PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99491}

Niezawodny plan

Foolproof
6,4 2 438
ocen
6,4 10 1 2438
Niezawodny plan
powrót do forum filmu Niezawodny plan

Film idiotyczny

ocenił(a) film na 1

ten film jest dla kretynów, dzieją się rzeczy tak nierealne, że aż trudno mi bylo wytrwać do jego zakończenia, które okazalo się najgorsze z calego filmu, już Hellboy jest bardziej prawdopodobny, scenariusz dno. Odradzam osobą myślącym oglądać ten film!

ocenił(a) film na 8
polo_2

Na szczęście Cię nie posłuchałem i nie żałuję. Przy Hellboyu ten film to niemal dokument :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
denny

ps te porównanie do hellboy-a świadczy o tym że jesteś chory umysłowo...

ocenił(a) film na 10
denny

dlatego nigdy nie kieruje się ocenami ch... wie kogo zawsze sam oceniam...

brak słów kompletny kretyn i wieśniak ...

ocenił(a) film na 8
denny

popieram przedmówców - film dobry i wart obejrzenia!

ocenił(a) film na 8
denny

Film nie jest jakimś arcydziełem ale nie jest też totalną porażką ;] Jak dla mnie 7/10 i duży plus za rolę Reynoldsa tak więc 8/10 ;]Fajny, nie nudzi i mocno zaciekawia. Polecam, choć na pewno ma kilka słabych stron.

denny

Debila? Dałeś 10 temu filmowi co już raczej źle o tobie świadczy, ten film jest tak do bólu przeciętny, oklepane i durny oraz naciągany że masakra

ocenił(a) film na 4
The_Fallen

Tak jak napisales, flaki z olejem, mdły i bez polotu, do tego te aktorzyny to chyba z promocji do proszku do prania byli dodawani. . . Jak ktoś daje temu filmowi 10 to dobrze by było, żeby skonsultował się z lekarzem lub farmaceutą

ocenił(a) film na 3
lord_slayer

Dokładnie takie słowa mi się nasunęły po seansie: mdły, bez polotu, bez fantazji, bez klasy, bezbarwny.

ocenił(a) film na 8
polo_2

Na moje szczęście nigdy nie słucham się komentatorów, jak widzę film to już wiem czy obejrzę go teraz, czy później czy w ogóle :)

Obejrzałem ten i nie żałuję, świetnie się oglądało, a fikcja to rzecz naturalna w każdym filmie- w większym lub mniejszym stopniu:)

Polecam, dla mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones