PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177125}

Niewinność

Innocence
6,5 996
ocen
6,5 10 1 996
7,3 3
oceny krytyków
Niewinność
powrót do forum filmu Niewinność

cykl

użytkownik usunięty

Subtelny,metaforyczny film o cyklu,idealnym kole jakie tworzy wszechświat.Magiczny ale pozbawiony niuejdżowego bełkotu za to mówiący symbolami i metaforami znanymi każdemu człowiekowi.Ważne kino w dzisiejszych czasach...Bo rzadkie.

Dobry,płci żeńskiej będzie się pewnikiem podobał bardziej.

=================SPOILER NIE CZYTAC=============

cały film myślałem o tym że nikt tam nie pali (rzucam palenie :P akurat - nieskutecznie ) a w pociągu nauczycielka tanca przykopciła w końcu :).Papieros to tez dośc symboliczny fetysz...

ocenił(a) film na 9

Baśniowy prolog do kobiecości.

W magiczny sposób pokazany proces dojrzewania dziewczynek, ich tajemniczego i nie pozbawionego symboli świata.

Szkoda, że o takim metaforycznym podejściu do rzeczywistości szybko się zapomina. (moja interpretacja końcowych słów nauczycielki baletu).

Pewnik okazał się pewnikiem, pewnie przez najbliższy czas będę sobie odtwarzała obrazy z tego magicznego filmu.:)

użytkownik usunięty
e_v_e

''prolog do kobiecości''

No,ale jak na moje to wykracza po za to i opopwiada o ''całości''.To nie tylko o kobiecośc chyba chodziło bo ja z perspektywy faceta dużo więcej z tego wyniosłem niż tylko metaforę dojrzewania.

No ale tresc zdecydowanie od tej strony...w koncu reżyser jest kobietą:P. Ciekawe czy widziała seksmisje ;P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones