PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 324
oceny
7,6 10 1 21324
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

owszem film jest dobry patrzac na caloksztalt jednak co do walk to mam powazne zastrzerzenia i chodzi mi głownie o "latających chinoli" nie kręcą mnie walki gdzie oczyma wyobrazni widze sznurki doczepione do bohaterów:P jesli kogos naprawde pasjonuja filmy walki to polecamprodukcje jak np Tom Yuum Gong gdzie choreografia walk sprawia wrazenie bardzo realistycznej

ramzi09

A moim skromnym zdaniem we współczesnej kinematografii mamy wciąż za mało "latających chinoli":D Latające chinole górą!!!:D A "Tom Yuum Gong" to lipa:)

ocenił(a) film na 1
Mr_Myers

a ja lubie to i to.
świetny film.

ocenił(a) film na 7
ramzi09

nie obrażaj mi tu Jeta białasie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
blade_16

yum, nie yumm

ocenił(a) film na 8
ramzi09

jeżeli nie podopają Ci sie latajacy chinole ( moze troszkę tolerancji co?) to nie ogladaj takich filmów.
Film naparwde ciekawy:)sceny walki piekne:)zreszta nie tylko sceny walki, niezwykła muzyka, zdjęcia także zasługuja na uwagę ( szczegolnie te krecone w wiosce).
Jest Li w świetnej formie:)jak zawsze:)

amelia_mala

No właśnie jak coś Ci się nie podoba to bo grzyba to oglądasz!!! Rasista zasrany!!

ramzi09

jak nie lubisz takich filmow to po co zaczynasz ogladac w ogole film z jetem li? co za buc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones