PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 325
ocen
7,6 10 1 21325
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

Przygodowe żołtka

użytkownik usunięty

Szaleją a to ich popisowy film a Jet Li moim zdaniem jest lepszy od Chackie Chana który
się sprzedał na maksa

Lubie obydwóch . Ale nie wiem W czym Li jest lepszy od Jackiego ??? I niby jak sie sprzedał ???

ocenił(a) film na 7

smoli dobrze gadasz !!!
Pozwól ze cię zacytuję : " Lubie obydwóch . Ale nie wiem W czym Li jest lepszy od Jackiego ??? I niby jak sie sprzedał ??? "
Właśnie dlaczego Jackie Chan wg Ciebie się Sprzedał ?
I niby w czym Jet Li jest lepszy ?
Jak dla mnie obydwaj super ...
owiesek_film - nie obrażaj aktorów i przemyśl co mówisz zanim coś powiesz coś tak idiotycznego jak to : "Szaleją a to ich popisowy film a Jet Li moim zdaniem jest lepszy od Chackie Chana który
się sprzedał na maksa "
koleś jesteś na MAKSA Śmieszny i następnym razem przemyśl co powiedziałeś bo to jest po prostu kpina ;p
aha i podaj argumenty ...

ocenił(a) film na 9
Niszczyciel2000

Ale taka jest prawda, Chan nie gram w poważnych filmach dlatego nie można go traktować poważnie, bo ktoś kto gra w komediach jest komediantem a Jet Li jest dużo poważniejszy, no i lepiej walczy.

ocenił(a) film na 7
jaroslaw16

komedie czy nie jeden i drugi dobrze walczy ;p

ocenił(a) film na 9
Niszczyciel2000

Nie zapominaj, że Jackie Chan naprawdę nie popisuje się umiejętnościami walki wręcz tylko szybkością a ruchy rąk są chaotyczne, lubię go, ale on nigdy nie jest serio dlatego nie można go tak traktować. Nie miałby szans w prawdziwym starciu z Jetem Li.

ocenił(a) film na 7
jaroslaw16

skoro gra w komediach to chyba logiczne że bardziej zabawia publiczność niż walczy ;p
chociaż mi się wydaje chan coś tam umie
nie przeczę że Jet Li lepiej walczy po prostu tego nie jestem pewien ;p

ocenił(a) film na 9
Niszczyciel2000

po prostu chciałbym zobaczyć choć raz chana w poważnej roli

jaroslaw16

Prawda jest taka, że w prawdziwej walce Jet Li dostał by po dupie od Chana. Jet Li trenował Sportowe Wushu, był też 6-krotnie mistrzem Chin w tej dziedzinie, ale jak ktoś z Was choć minimalnie jest obyty z tematem to na pewno wie, że sportowe wushu kładzie nacisk przede wszystkim na wizualną stronę sztuki walki. Wszystko ma ładnie wyglądać. Ładne sekwencje, ładne ruchy, a zawody bardziej przypominają łyżwy figurowe niż sporty walki. Nie ma bezpośredniego przekładu na efektywność w walce.
Natomiast Jackie wychodzi się z Pekińskiej Szkoły Teatralnej gdzie dali mu totalny wycisk. Był też topowym kaskaderem i doskonale wie jak to jest dostać kijem po gębie czy też skoczyć na beton z wysokości 4 metrów. Facet ma jaja ze stali. Odsyłam do dokumentalnego filmu Jackie Chan: Moi kaskaderzy, czy też do serii Policyjna Opowieść gdzie prezentowana jest w pełni mistrzostwo Jackiego.

jaroslaw16 - "Nowa policyjna opowieść" - 2004. Tam Chan udowadnia, że potrafi również grać coś innego niż tylko komedie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones