PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 325
ocen
7,6 10 1 21325
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

Super, że dali jak co roku jakiś film produkcji z Hong Kongu. Uwielbiam to kino, więc jestem zadowolona. Szkoda i to nawet wielka, że takie wspaniałe (w większości) filmy są tak rzadko kiedy emitowane w polskiej telewizji.
Filmu jeszcze nie oglądałam, ale dziś na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 9
Majka7_Fire

Muszę się z Tobą zgodzić, choć z tego co pamiętam do nie dawna w ogóle nie mieliśmy możliwości oglądania podobnych filmów w telewizji.
A wystarczyłoby ograniczenie w emitowaniu masy nowych seriali.

ocenił(a) film na 6
bartimor

również się obejrzy.

Majka7_Fire

Odpowiem sobie sama, ponieważ bym chciała jakoś podsumować ten film. A więc bardzo mi się podobał. Piękne widoki, morały i jest głęboki, z przekazem. Czas, który przeznaczyłam, by go obejrzeć nie uważam za stracony. Godny polecenia.

ocenił(a) film na 9
Majka7_Fire

film, ktory opowiada o zasadach, ktore powinny zawsze obowiazywac...piekne zdjecia, sceny walk, dobre aktorstwo i swietna historia...nawet moja mama, ktora,powiedzmy, "nie przepada" za takimi filmami obejrzala go do konca i bardzo sie jej spodobal

Gatiniusha

Super też teraz oglądałem z ojcem. Rewelacyjny film, prawdziwa opowieść i sceny walki.
A moja mama sobie krzyżówki rozwiązywała zamiast oglądać. :-)

ocenił(a) film na 8
Majka7_Fire

Naprawdę bardzo dobry film, który przyjemnie się ogląda, choć początek mógłby nie jednego widza z krzesła zrzucić... Później jednak jest już zdecydowanie na tak - fantastyczne sceny walki, świetne zdjęcia, niezwykła metamorfoza głównego bohatera z głębokim przekazem, a ponadto film w jakimś stopniu oparty na prawdziwych wydarzeniach. Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom sztuk walki na dużym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones