PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 325
ocen
7,6 10 1 21325
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

Dziwne, mam nieodparte wrażenie, że w filmie wyemitowanym dziś o 20:25 na TVP1 zabrakło kilku scen - wnioskuję to po tym, że przeglądałem galerię do tego filmu, tu, na filmweb i potem oglądajac film w TV nie widziałem kilku scen...:| Czy mam jakieś omamy, czy jednak mam rację? Co uważacie?:(

ocenił(a) film na 7
4god10

1. Są różne wersje jednego filmu - reżyserskie itp.
2. Jak spojrzysz na spis aktorów, masz Michelle Yeoh - która występowała tylko w usuniętych scenach.

ocenił(a) film na 7
Victor_Fw

Ad 1) Owszem, bywają rożne wersje jednego filmu: reżyserskie, etc. Ale tutaj wycięto zbyt wiele! Film zwyczajnie okaleczyli. Tylko TV PULS i TVP potrafią tak zepsuć przyjemność z oglądania filmu. TV PULS wycinało swego czasu sceny z tzw. "momentami". Podobnie TVP np. emitując "Ostatnie tango w Paryżu" usunęła prawie wszystkie roznegliżowane sceny sexu Marlona Brando z Marią Schneider - po prostu nagle się za siebie zabierali a potem była już scena jak skończyli;/ Jak się zorientowałem co TVP zrobiło z tym filmem, wyłączyłem po 40 minutach i się bardzo wk...łem. Ale nie rozumiem tej ingerencji tutaj, w ten film. Vide:

Ad 2) To nie tylko ta aktorka. Nie wiem, ale jak to jest możliwe, że sceny walki i pojedynku skrócono tylko do części walki z Japończykiem? I jeszcze bezczelnie widzą informują, że to jest 4 walka tego dnia. Japończyk nawet sugeruje mu, aby przełożyć termin walki z tego powodu - bo nie wiedział, że tak ma być to ustawione. Kurdę... TVP uzasadnia na każdym kroku mą decyzję, o niepłaceniu abonamentu. Naprawdę. Prędzej mi kaktus wyrośnie niźli zapłace tym &^%&*&^%(* choćby grosz!

Dzięki za info!
4god10

4god10

pierwsze trzy walki były pokazane na początku filmu, nie zdążyłeś chyba z kuchni :P

ocenił(a) film na 7
MateuszAdrianLudwik

Hm. Możliwe... ;)

ocenił(a) film na 9
4god10

Ja odniosłem identyczne wrażenie. Nawet jeśli trzy walki były na początku to musiały by baaaardzo krótkie, bo w kuchni byłem tylko 5 min.
Przez taką manipulację film wydawał się bardzo krótki.

ocenił(a) film na 9
bartimor

Tak jak też myślałem, na IMDb piszą, że film ma 141 MINUT długości, a wersja TVP miała tylko 99 minut.
dla potwierdzenia:
http://www.tv.pl/opis/s_83_p_84156_Nieustraszony.xhtml

ocenił(a) film na 7
bartimor

141 minut ma wersja reżyserska. Zastanawiam się, czy jej nie obejrzeć - może kiedyś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones