PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802898}

Niepoczytalna

Unsane
6,2 11 746
ocen
6,2 10 1 11746
5,6 19
ocen krytyków
Niepoczytalna
powrót do forum filmu Niepoczytalna

Jeśli kompletnie nie znajdziesz nic do oglądania to i tak nie inwestuj wolnego czasu i pieniędzy w ten film. To słaba produkcja i bardzo męcząca na ekranie. Poraża swoją głupotą i scenariuszem. Sam pomysł był ciekawy, ale gdzieś ten film się rozjechał. W jaki sposób ten film trafił do kin, a nie bezpośrednio do tv czy dvd to kolejna tajemnica tej produkcji. Film mnie zmęczył a porwany obraz i zdjęcia z ręki i dołu ekranu sprawiły, że chciałem jak najszybciej dotrwać do końca tej produkcji i wyjść jak najszybciej z kina.
Skoro gość, który napastował główną bohaterkę był notowany na policji i aresztowany wcześniej i dostał pracę pod innym nazwiskiem w szpiatlu, to dlaczego nikt nie sprawdził jego odcisków palców. A chwila, przecież to tylko film.
Ocena 4 ****

ksdiamante

wiesz, że mógłbyś oznaczyć ten GIGANTYCZNY spoiler? ;p

ksdiamante

Jak przyjmują cię do pracy to nikt nie sprawdza odcisków palców. Wystarczy załatwić lewy dowód. Nie wiem co złego w tym filmie. Mnie trzymał w napięciu do samego końca.

ksdiamante

No spoiler istotnie niefortunny... bo dosłownie teraz oglądam tą scenę, i teraz tym bardziej propsuję ten film!! Naciągany - owszem, ale to w końcu FIKCJA... I filmy pokroju Niepoczytalnej - świetnie zapełniają przestrzeń między ciężkim kinem a lekkim - jeśli tylko widz dysponuje dostatecznie licznym zbiorem kryteriów. Pozdrawiam.

BrakPolskichZnakuff

Zgrabny film, kolega od postu chyba nie widział filmów klasy C czy B, a ten do nich moim zdaniem nie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones