PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802898}

Niepoczytalna

Unsane
6,2 11 742
oceny
6,2 10 1 11742
5,6 18
ocen krytyków
Niepoczytalna
powrót do forum filmu Niepoczytalna

Błąd w fabule ?

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czy ktoś jeszcze to wyłapał, ale jest sprawa, która dla mnie wydaje się mocnym niedopatrzeniem w scenariuszu:
Stalker David zadał sobie sporo trudu żeby podszyć się pod inną osobę i zatrudnić w klinice, ale skąd niby wiedział że Sawyer się tam zgłosi i zostanie zamknięta ?
Nawet jeśli włamał się do jej komputera, gdzie może sprawdzała informacje na temat tej kliniki, to przecież nie miał żadnej pewności że ostatecznie tam się zgłosi..
A nawet gdyby miał pewność że akurat tam pójdzie, to przecież jest mało prawdopodobne że po jednej wizycie zostanie tam uwięziona (on przecież nie miał z tym nic wspólnego bo decyzję podjęli lekarze).

To jest według mnie spory bubel w fabule. Chyba że jest coś co przeoczyłem i ktoś mnie wyprowadzi z błędu..

Poza tą wpadką, jak dla mnie, całkiem w porządku thriller.

użytkownik usunięty
schymi

Też się nad tym zastanawiałam. Może było tak że cały czas ją śledził i kiedy się zorientował że ją zamknęli w tej klinice,zamordował kogoś kto tam pracował (zwłoki znalezione w parku) i zajął jego miejsce. Było mówione że nie trzeba mieć kwalifikacji żeby tam pracować. Zresztą on się chyba pojawił w tej pracy na następny dzień. Nie wyjaśnili tego.

ocenił(a) film na 7

a ja się zastanawiałam, co robily zwłoki jej matki w parku, skoro wczesniej miała je policja... racja, to nie było jej ciało.

użytkownik usunięty
blue_otter

Ale to były zwłoki jej matki a nie kogoś za kogo on przyszedł do pracy a wcześniej go zamordował?

ocenił(a) film na 7

Zwłoki matki miał stalker w swoim samochodzie. Ciało znalezione w parku, przez psa, należało do mężczyzny, pod którego podszywał się David

użytkownik usunięty
Wagabundaox

No właśnie,dokładnie tak było.

Wagabundaox

No ale jak? Wszedł w buty innego pracownika i nikt w klinice się nie zorientował, że to nie ten sam człowiek?

ocenił(a) film na 7
Pete

W jednej ze scen pielęgniarka z tego szpitala do niego coś w stylu "Pracujesz w dzień i w nocy, spadłeś nam z nieba", co sugeruje, że zatrudnił się tam niedawno, więc mógł od początku podszywać się pod tamtego mężczyznę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones