PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8105}

Niemoralna propozycja

Indecent Proposal
7,0 52 073
oceny
7,0 10 1 52073
6,0 9
ocen krytyków
Niemoralna propozycja
powrót do forum filmu Niemoralna propozycja

Nie wiem czy wy tez tak macie ale ja nie rozumiem dlaczego ten film był nominowany do tej "zaszczytnej" nagrody czyli " Złota Malina" ..... mnie to trochę załamało i uważam że jest ta nagroda niesłuszna a wy?

kwiat

Nie wiem... mnie zszokowalo strasznie, jak po latach uważania role Lindy Evangelisty w filmie "joanna D'arc" za najlepsza w jej karierze, zobaczylam ze zostala za nia nominacje, czy nawet wygrana "Zlota Maline"...Nie wiem jak oni to oceniaja, jakie maja kryteria, ale film jest zrobiony dobrze,doborowi aktorzy, wiec teraz zostaje tylko ocenic go wedlug swojego osobistego gustu.

Secret_Fairy

dziwny jest ten świat;P
ech.........
<za krótki>

ocenił(a) film na 8
Secret_Fairy

Na "Złotą malinę" czy nawet nominację do niej zdecydowanie nie zasłużył. To było albo prowokacyjne albo jest dowodem na to jak nisko od tamtego czasu stoczyło się światowe kino. Bardzo fajna historia (przyznaję, zepsuta trochę zakończeniem), doborowa obsada z naprawdę dobry aktorstwem. Nie wybitnym, ale na poziomie. No i do tego ta przepiękna muzyka Barry`ego, którą chyba niewielu zauważa... Gdzie tu miejsce na maliny ? Bezsens totalny ! Pozdrawiam.

raffaello_od_ferrero

Czemu zepsuta zakonczeniem?Akurat tutaj wlasnie zakonczenie było odpowiednie moim zdaniem,nie wszysto zawsze powinno byc schrzanione zeby scenariusz byl dobry.

Secret_Fairy

Milla Jovovich zagrała w Joannie d'Arc i to ona dostała nominację do złotej maliny.

ocenił(a) film na 8
kwiat

A niech dają maliny, całe kilogramy malin niechaj dają, całe tony malin - uwielbiam maliny, uwielbiam Demi - 8/10 !!!

kwiat

Wiele malin to jedna wielka zenada i blazenada.

ocenił(a) film na 8
kwiat

Jako dla nastolatka był to dla mnie jeden z najlepszych seansów w życiu i jeśli to jest poziom Malin, to chętnie oglądałby tylko tak złe filmy. Tak jak się o filmie wówczas rozmawiało to nie znam nikogo komu się nie podobał, nie robił ówcześnie wrażenia.

kwiat

Do malin nawet " lśnienie" nominowali

kwiat

Dla tego że jest absurdalny a główni bohaterowie to debile i ma ten film z prawdziwym życiem tyle wspólnego co bajki Disneya

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones