PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474524}
6,0 5 183
oceny
6,0 10 1 5183
Niegrzeczna dziewczyna
powrót do forum filmu Niegrzeczna dziewczyna

Przyznam szczerze, że popełniłam ten błąd i tak, jak nie powinno się oceniać książki po okładce, tak
nie powinno się tego robić w przypadku filmów. Co mnie skłoniło do obejrzenia? Głównie fakt, że
akcja została przeniesiona do lat 80. Po plakacie spodziewałam się czegoś lekkiego, może trochę
głupokowatego, czegoś co mnie "odmóżdży". A tu bum! Niespodzianka! Ten film to takie małe
cudeńko, które z każdą minutą staje się coraz lepsze. Początek daje mylne złudzenie, że to kolejna
durna komedia dla nastolatek, a jednak nie. Jest to pozycja, po którą zdecydowanie warto sięgnąć,
gdyż bawi, wzrusza, a przede wszystkim sprawia, że widz zastanawia się nad życiem. Tak
przynajmniej było w moim przypadku. Myślę, że jest to również świetna propozycja dla osób
kochających filmy drogi. Daję też ogromny plus za dobrą grę aktorską i rewelacyjną ścieżkę
dźwiękową. Czekałam na taki film i cieszę się, że przypadkiem na niego trafiłam. Polecam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones