PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8092}
6,5 1 631
ocen
6,5 10 1 1631
Niebieskie jak Morze Czarne
powrót do forum filmu Niebieskie jak Morze Czarne

Od razu bez wachania przyznam mu tytuł klasyka polskiej kinomatografii! Muszę pokreślić, że jestem wymagającym widzem i BAAARDZO mało fimów zaliczam do miana klasyków! P-O-L-E-C-A-M!!!

ocenił(a) film na 8

Z tym "klasykiem" troszeczkę przesadziłeś, co nie zmienia faktu, że jest to świetna komedia. Dołączam się do kolegi - film warty polecenia.

Przebijam. :) Dzisiaj dowiedziałem się o tym filmie, a kiedy go obejrzę? Wtedy to będzie DOPIERO.

W dodatku stwierdzam dopiero dziś, że to słowo jest jakieś dziwne. :)

ocenił(a) film na 4

A ja bez wahania poleciłbym Ci słownik ortograficzny. Ale może w ciągu ostatnich 15 lat zdążyłeś się już w niego zaopatrzyć. Oby!

użytkownik usunięty
budapest

HA HA HA :) Wolę mieć problem z ortografią, niż upośledzenie powstałe wskutek poważnego skrzywdzenia przez innych - tak jak ty masz. Pamiętaj... ZAWSZE ktoś będzie ponad tobą i nie musi znać wszystkich zasad ortografii, by tak było. Sayonara!

ocenił(a) film na 4

Nikt mnie w życiu nie skrzywdził. Ortograf który popełniłeś jest nie do wybaczenia w początkowych klasach podstawówki. Jak nie będziemy szanowali własnego języka, daleko nie zajedziemy.

użytkownik usunięty
budapest

Polecam introspekcję i na pewno dowiesz się czegoś nowego o sobie. Ja praktycznie nie korzystałem z konta, tylko użyczałem innym. Ale nie zależy mi na tym, by tłumaczyć się przed tobą. Trolluj dalej, powodzenia. Terapia wskazana.

ocenił(a) film na 4

Widzę, że masz jakieś poważne problemy sam ze sobą i projektujesz to na inne osoby, pozwalając sobie na prywatne wycieczki. Na coś takiego możesz sobie pozwalać wobec swojej rodziny (o ile oni to zniosą), na pewno nie wobec mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones