PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 476
ocen
6,7 10 1 136476
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Jakoś mnie ten film nie rozbawił. Za bardzo przypomina to co widzę dookoła. Świat zmanipulowany przez chciwych polityków, kler, firmy farmaceutyczne i dodatkowo ogłupiony przez portale "informacyjne", fejsbuki, instagramy i tym podobny szajs. To smutny i prawdziwy obraz naszych czasów. Trzeba być niedorozwiniętym umysłowo, żeby się z tego śmiać.

ocenił(a) film na 2
zulu88

Mam podobne spostrzeżenia, co konkretnie tutaj jest żartem? Przecież to bardziej film dokumentalny wyprodukowany o ironio przez koncern, który najbardziej przyczynił się do zdebilnienia kina światowego, a te "żarty" nawet nie są hiperbolą. Meh

ocenił(a) film na 9
zulu88

on chyba właśnie taki miał być
jak opisujesz
mnie też nie rozbawił, choć uważam, że jest bardzo dobry
po prostu to nie jest komedia

ocenił(a) film na 8
zulu88

Yeap, to właśnie nazywamy "komediodramatem" :)

ocenił(a) film na 7
kiri81

ale skategoryzowne jest jako tylko komedia co jest mylące bo szukasz komedii aby się pośmiać
to jest dramat sci fi z elementami komediowymi a nie pełnoprawna komedia

ocenił(a) film na 9
zulu88

Znasz takie powiedzenie: było tak strasznie, że aż śmiesznie?

ocenił(a) film na 9
zulu88

Znasz takie powiedzenie: jest tak strasznie, że aż śmiesznie?

zulu88

Ja jedynie widzialam fragmenty jak partner ogladac, balam się ogladac, ze ten film mnie jeszcze bardziej zdołuje i tak juz brak mi checi do zycia, w świecie, gdzie mniejszosc jest terroryzowana przez większość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones