PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 461
ocen
6,7 10 1 136461
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Co za obsada

ocenił(a) film na 7

Z tego co czytałem ma tu wystąpić : Di Caprio, Meryl Streep, Ariana grande, himesh patel, Timothee Chalament, jonah hill i cate blanshett no i oczywiście Jennifer Lawrence, nawet jak film będzie słaby, to super będzie obejrzeć tych wszystkich aktorów razem na ekranie

Maxiu999

I w tym wszystkim Matthew Perry, nie wiem co on tam robi, uwielbiam go oglądać w Przyjaciołach ale tylko do piątego sezonu, pózniej jest tylko gorzej

ocenił(a) film na 7
Maxiu999

Ja jakoś hype'u nie czuję zbytnio. McKay to nie jest raczej ten reżyser, na którego filmy niecierpliwie czekam. Owszem, "The Big Short" było dobre, ale już za to "Vice" tak średnio. Film może i dobrze obsadzony, acz zachwycony składem nie jestem - DiCaprio czy Blanchett zawsze fajnie widzieć co prawda, ale Lawrence, Streep, Chalameta? Nie są to dla mnie źli aktorzy, ale raczej tacy którzy mi się już jakiś czas temu mocno przejedli :P

kryst007

"Chalamet" - "przejadł" eee? też za nim nie szaleje ale pisać o chłopie, który dopiero od jakichś trzech-czterech lat zaczął dostawać główne role, że się przejadł i stawiać go w jednym zdaniu z Meryl Streep to trochę przesada :)

ocenił(a) film na 7
Shoeller

Widzisz? Ledwo 4 lata jest popularny, a już jak się zdążył przejeść ;)

ocenił(a) film na 7
Maxiu999

zgadzam się z tym, bo choć fabuła nie wydaje się jakoś szczególnie porywająca obsada przyciągnie do kin rzesze fanów

ocenił(a) film na 5
Maxiu999

I jeszcze gdzieś widoczny w epizodzie Ron "Hellboy" Perlman.

Maxiu999

DiCaprio, Lawrence, Streep, Blanchett, Hill, Chalament, Perlman, Rylance, Perry x2, Grande. No grubo, zobaczymy co z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 9
Maxiu999

No nie wiem, bo kiedy zbierają się uzdolnieni muzycy i wydają słaby album, to mimo wszystko jest to słaby album. I żadne czary tego nie zmienią. Jest mnóstwo słabych filmów z dobrą obsadą.
Nie wydaje mi się, aby "Nie patrz w górę" było słabym filmem. Reżyser wiele razy pokazał na co go stać, no a te wszystkie nazwiska też nie wzięły się znikąd. Trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 8
Maxiu999

Kurde, dopiero teraz zauważyłem, że ta blond dziennikarka to Cate Blanchett :o

ocenił(a) film na 5
suicide_machine

Hahah nieźle.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Maxiu999

Film słaby, ale aktorzy dają rade

ocenił(a) film na 3
marcin_lendzion

Ja właśnie nie rozumiem, jak z taką obsadą, takim scenariuszem, można było zrobić tak beznadziejny film. Zamiast ironii wyszła farsa, ale nie z idiokracji tylko z samego filmu.

ocenił(a) film na 6
Maxiu999

Ariana która występuje kilka minut a później chociaż śpiewa…

ocenił(a) film na 1
Maxiu999

Ten komentarz to jak porównanie filmu do gówna.....No jak dostaniesz gówno ładnie opakowane w srebrny papierek to będziesz pewnie zadowolony samym papierkiem....

ocenił(a) film na 5
Maxiu999

No i okazało się, że dobra obsada nie wystarczy.

ocenił(a) film na 3
Awem

Nic dodać nic ująć. Nie rozumiem tych zachwytów nad tym filmem

ocenił(a) film na 7
Maxiu999

Piękna Cate Blanchett. Świetnie wyglądała w tych blond włosach. Nie poznałem jej na początku, dopóki nie pokazali jej z bliska. Te jej okrągłe policzki niesamowicie dodają jej uroku

ocenił(a) film na 8
Robson293

popieram!

ocenił(a) film na 6
Maxiu999

No i taka postać jak Ty idealnie pasuj do tego filmu. Nie ważne czy film jest dobry chcesz go obejrzeć bo są tak znane mordy... Chyba nic nie zrozumiesz z tego filmu, daruj sobie, idź oglądać memy :)

Maxiu999

Bardzo prymitywna propaganda. Wszystko podane na tacy, wszystkie postaci przerysowane, żeby przypadkiem nikt nie był dwuznaczny i żeby nie było wątpliwości.. Nawet faszyści w swojej propagandowej kinematografii byli bardziej subtelni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones