PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014573}
6,0 13 910
ocen
6,0 10 1 13910
6,0 6
ocen krytyków
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół

Polecam

ocenił(a) film na 8

Rozumiem wszystkie głupoty i nielogiczności ale dawno tak nie obgryzałem paznokci. Jeśli ktoś w każdym filmie szuka dziur to myśle ze rzadko dobrze bawi się w kinie.

ocenił(a) film na 6
Jeremy52

Ja może nie tyle szukam dziur, co widzę po prostu pewne niedorzeczności. Plecaki niezapięte wokół pasa, strój jednej laski jak na piknik, stara metalowa, zardzewiała wieża a jedna w spodenkach do połowy pośladka. Wieżą w ogóle nie buja i wieje leciuteńki wiaterek. Mam "doświadczenie" turystyczne z Burj Khalifa i wiało o wiele mocniej już na 450 metrze, a jest to dalece bardziej solidna konstrukcja niźli wieża z filmu. Mam tak z każdym filmem.

ocenił(a) film na 7
Tylko_w_szpilkach

tak w tym filmie jest sporo takich małych absurdów, ale tak czy siak film zarobił prawie 6 razy tyle ile kosztował a to bardzo dobry wynik.

ocenił(a) film na 7
Jeremy52

Przez ponad pól filmu reci mi sie pocily ze zdenerwowania. Poza wszystkimi dziurami najbardziej mnie wkurzylo jak bardzo nieprzemyslane bylo to co zrobily. Wieza, która nie jest w uzytku nie jest koserwowana, a to znaczy, ze jest wielce prawdopodobne,ze cos sie moze rozpasc.

ocenił(a) film na 7
nuria_2

skąd info że nie jest w użytku? Lampa na szczycie się świeci, co sugeruje że była w użytku xD wieża była inspirowana wieżą która jest w użytku https://en.wikipedia.org/wiki/KXTV/KOVR_tower która też była w użytku xD przyznaj że się myliłaś i kończymy sprawę xD

ocenił(a) film na 3
okmanek

Rozpadająca się wieża nawet gdy nie jest używana i stoi "ot tak sobie" musi mieć oświetlenie ostrzegawcze żeby żaden samolot, helikopter itp się z nią nie zderzył.

ocenił(a) film na 7
_Miszkurka2000_

A oświetlenie nie jest wieczne i ktoś musi co jakiś choćby wymienić żarówkę :)

ocenił(a) film na 7
Jeremy52

Całkowicie się zgadzam z opinią. Nie jest to arcydzieło, mnóstwo błędów, ale oglądało się dobrze w kategorii filmu, w jakim miał być. Trochę nie zrozumieliśmy za to, jak ciemnowłosa się skapnela po tatuażu blondynki, że miała romans z mężem???

rurzaa

143, jej maz nie mówił i love you, tylko wystukiwal literki.

Jeremy52

Dobry film. Przy moim lęku wysokości ciągle się bałam. Za wszystkie pieniądze świata nie weszłabym na taką wieżę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones