PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050009}
6,9 155
ocen
6,9 10 1 155
Nie jesteś sama
powrót do forum filmu Nie jesteś sama

Cześć. Bardzo chciałabym obejrzeć film, ale nie jestem z warszawy. czy może wiecie czy będzie na jakimś streamingu albo będzie dostępny za opłatą w jakimś serwisie etc? warto by było, żeby cała Polska mogła go zobaczyć...

interplaygirl

Myślę że będzie na Millenium Docs Against Gravity w wersji online, 21.05–3.06 2024

ocenił(a) film na 9
interplaygirl

Film dopiero miał premierę przedwczoraj w kinie w ramach Millenium Docs Against Gravity. od 21 maja do 3 czerwca ma być edycja online więc najprawdopodobniej w ramach tejże będzie można obejrzeć online. Gdzie później to na razie nie wiadomo bo z filmami festiwalowymi to często zależy od ewentualnego dystrybutora jeśli takowy się znajdzie, czy to pójdzie do kin czy streamingu.

Film powstawał na przestrzeni lat, więc życzę reżyserce aby dostała jakiś dobry deal na dystrybucję, aczkolwiek temat tak ważny, że mam nadzieję, że prędzej czy później będzie dostępny dla wszystkich np. na YouTube.

ocenił(a) film na 7
ArucardPL

zdaje się, że film sfinansowało Viaplay, więc pewnie tam

ocenił(a) film na 8
american_suspect

film jest już dostępny online na platformie mdag

interplaygirl

jak już napisano - jest na platformie mdag do 3 czerwca, ale warto się spieszyć, bo jest limit dostępów, a zainteresowanie może być spore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones