PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830462}

Nieśmiertelny

L'Immortale
6,9 4 836
ocen
6,9 10 1 4836
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje kiedy ten film będzie , czy Ciro pojawi się jeszcze w serialu i czy te 2 produkcje będą ze sobą powiązane to proszę o odpowiedź tylko bez spojlerów.Widziałem ostatni odcinek czwartego sezonu i prawie spadłem z krzesła ze szczęścia przy końcówce. :D

huhuhu

Jak dla mnie była to tylko zapowiedź tego filmu, mam taką nadzieję. Gomorra strasznie by straciła, gdyby wskrzecili Cira.

obstawpojare

Bzdura, bez tej postaci fabuła jest słaba, 4 sezon najmniej ciekawy...

Inka1109

Serial w dużej mierze bazuje na realizmie, wskrzeszając Cira zmieniliby autentyczną opowieść o mafii w baśń.

obstawpojare

No to Cię nie posłuchali

obstawpojare

Niestety mylisz się. I to bardzo. Po pierwsze cały serial z rzeczywistością ma jedynie wspólne imiona. Ciro, gennaro, enzo, Patricia.. to są postaci z camorry. Polecam dokument.

Natomiast wracając do serialu... na prawdę myślisz ze genny go zabił? A może strzelił tak żeby go tylko ranić? Mimo bliskiej odlegości?

Tobie może się to wydawać dziwne, dla mnie było oczywiste. Nie będę ci opowiadał więcej smaczków mających przełożenie z realnego życia żeby nie psuć zabawy, ale im dalej jesteś od tego tym lepiej :)

tony_canapees

Hahaha, widzę, że mamy tu wielce znawcę tematu. Może jeszcze w mafii byłeś, co? ;) Skoro niby takie "sekrety" znasz to się pochwal nimi. Jak się powiedziało "A", to wypada powiedzieć też "B".

obstawpojare

https://www.youtube.com/watch?v=r079S0yoMpQ

huhuhu

O którym fragmencie końcówki ostatniego odcinka czwartej serii piszesz?

Onoko

o tym na samym końcu jak Ciro opada na to dno

huhuhu

Qrde nie łapię teraz. Ciro opada na dno w ostatnim odcinku serii 3, a w Twoim poście jest: "Widziałem ostatni odcinek czwartego sezonu i prawie spadłem z krzesła ze szczęścia przy końcówce."

Być może przeoczyłem jakiś fragment w odcinku 12 serii 4, ale daj znać o co Ci chodziło.

Onoko

Ta zapowiedź jest w trakcie napisów końcowych S04E12

Onoko

tak po tych krótkich napisach i w ostatnim momencie jak pojawia się czarne tło jest pokazane jak Ciro zrywa się ku powierzchni.Taki ułamek , trzeba się przyjrzeć.

huhuhu

To już wiem skąd się wziął problem. W wersji HBO GO nie było tego fragmentu zapowiedzi Nieśmiertelnego. Ale dzięki Panowie za pomoc;-) też jestem ciekawy czy wątek z Ciro już się skończył czy też jeszcze go zobaczymy.

Ponadto sezon 5 ma wyjść przed premierą Nieśmiertelnego, która planowana jest na koniec tego roku. Tak napisał Salvatore Esposito na swoim Instagramie.

ocenił(a) film na 8
Onoko

Ciro musi wrocic. Najwiekszy kozak w calej serii. Tam na tej lodce bylo jakies czary mary

laszlo71

Ciro jest świetnie wykreowana postacią. Szur. Karaluch. Obrzydliwy w swoim zachowaniu do porzygu. Bez zasad. Masz go znienawidzić po to żebyś potem zaczął mu współczuć.

Onoko

No niestety ja tu na Hbo nie widzę choćby zapowiedzi 5 sezonu... Niestety w Polsce wszystko jest z mega opóźnieniem... No jedynie durne bajki puszczają albo żenujące polskie pseudo komedie

ocenił(a) film na 6
huhuhu

twórcy serialu wielokrotnie już w mediach tłumaczyli, że Ciro zginął w ostatnim odcinku 3 sezonu i już NIE WRÓCI więc nie róbcie sobie nadzieji.

baxinski

Słuchałem wywiadu z Marco w Radio Deejay. Padło pytanie czy L'Immortale jest łącznikiem pomiędzy 4 a 5 sezonem i czy Ciro wróci? Marco się uśmiechnął i powiedział, że publicznie tego nie może potwierdzić :)

baxinski

Obejrzyj film Nieśmiertelny do samego konca to sie przekonasz ze koncowka to "zapowiedz" nowego sezonu i wlasnie z Ciro w roli.

ocenił(a) film na 7
huhuhu

Czyli co w ostatnim odcinku 4tej serii była TAKA SCENA po napisach a ja ją przeoczyłem ?! Czym prędzej tego szukam...

ocenił(a) film na 8
mordarg

Owszem była, ale HBO które w Polsce ma prawa, wycięło ten krótki fragment promujący film, w którym Ciro porusza rękami w wodzie.

huhuhu

W trailerze pojawia się "A Natale al cinema", czyli w kinach będzie na święta Bożego Narodzenia 2019.. Prawdziwe zmartwychwstanie :)

ocenił(a) film na 8
Gruszkinosky

Mam nadzieję, że wejdzie do polskich kin.

Gruszkinosky

W Polsce nie ma nawet zapowiedzi tego filmu, jedynie info ze w Italii 6 grudnia premiera

ocenił(a) film na 10
huhuhu

Premiera 5 grudnia.

"Część filmu L’Immortale rozgrywa się w w Neapolu w latach 80., kiedy Ciro był dzieckiem (historia opowiadana przez retrospekcję), natomiast reszta historii będzie rozgrywać się w teraźniejszości. Ciało Ciro tonie w ciemnych wodach Zatoki Neapolitańskiej. A gdy tonie coraz głębiej, pojawiają się wspomnienia. Dźwięki stłumione przez wodę łączą się z krzykami uciekających ludzi. Jest rok 1980, ziemia się trzęsie, pałac się zawala, ale pod gruzami słychać płacz wciąż żyjącego noworodka. Dziesięć lat później odkrywamy, że to nowo narodzone dziecko przeżywa, jak to możliwe, na ulicach Neapolu, niczyjego syna. Żywe wspomnienia z kryminalnej edukacji, która uczyniła go takim, jakim jest: Ciro Di Marzio, Nieśmiertelny."

ocenił(a) film na 10
huhuhu

Oglądałem film dzisiaj po włosku. Trzyma poziom Gomorry. A zakończenie mistrzostwo świata , tyle powiem

ocenił(a) film na 8
domas123d

Znalazłem na youtube, czułem że to się tak skończy. Teraz 5 sezon będzie jeszcze bardziej oczekiwany. Wielka szkoda, że film chyba poza Włochami nigdzie nie jest dystrybuowany.

ocenił(a) film na 10
stringer_bell

Mistrzostwo świata ....

stringer_bell

to podaj link

ocenił(a) film na 8
Andreas786

Wpisz L'immortale finale i daj filtrowanie na dzisiaj, powinno wyskoczyć kilka filmów.

stringer_bell

Spóźniłam się...

ocenił(a) film na 7
stringer_bell

Czy muzyka daje radę tak jak w Gomorze?

ocenił(a) film na 8
aronn

Tak, to nowe aranżacje muzyki Mokadelic, jak Doomed to live, czy Tragic vodka.

ocenił(a) film na 10
stringer_bell

Soundtrack już dostępny np na Apple Music

domas123d

Całe kino płakało

ocenił(a) film na 10
marek.zydorczak

Widziałem , ciekawe czy będzie u nas w kinie ?

domas123d

Nie mam zielonego pojęcia, a szkoda, że nie weszło normalnie. Z tego, co mi wiadomo, mamy wielu fanów Gomorry, choć może nie tyle, co we Włoszech i na pewno nie tyle, co we Francji :)

ocenił(a) film na 8
marek.zydorczak

Film jest w całości po włosku na YouTube, oczywiście wersja kinowa. Spokojnie da się oglądać, bo nie ma tam za dużo dialogów, a tempo filmu jest wolne. Pierwszy epizod Gomorry miał więcej akcji, ale Ciro nie jest już tamtą osobą. Na Łotwie ma do wyrównania rachunki z przeszłości.

ocenił(a) film na 8
marek.zydorczak

Gdybym miał ocenić to 8/10.

ocenił(a) film na 8
marek.zydorczak

Oglądajcie dopóki działa.

youtu.be/jBTVOgnry6Y

użytkownik usunięty
stringer_bell

Nie dostepny juz

https : // www .tantifilm. eu/ guarda/ limmortale-2019-streaming/

Buon divertimento

użytkownik usunięty
silv3rfox

lepiej poczekac na normalna kopie niz katowac sie czyms takim ;D

ocenił(a) film na 7

A kiedy mniej więcej będzie?

użytkownik usunięty
aronn

nie mam pojecia

aronn

Już jest @

domas123d

Kto wg. Ciebie podesłał tę głowę w ostatniej scenie? Ten sam, który wysiadł z Mercedesa? Specjalnie nie podaję imion, żeby komuś zabawy nie popsuć ;)

ocenił(a) film na 10
slawmm

Witam, jestem zalogowany na kilku stronach związanych z gomorra .
Więc powiem tak: trafiony zatopiony...... wczoraj czytałem ze jest już gotowy
Scenariusz gomorry 5. Lecz ze względu na dzisiejszy stan w Europie nie mogą
Rozpocząć zdjęć , pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
slawmm

Też zadaje sobie to pytanie, ale to według mnie nie pan z Mercedesa. Nie miało by to sensu żeby on podrzucił mu ta głowe i do niego przyjechał. To musi być ktoś inny z Neapolu..

ocenił(a) film na 7
slawmm

a czyja to była głowa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones