PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554545}

Nieściszalni

Sound of Noise
6,9 11 630
ocen
6,9 10 1 11630
6,6 5
ocen krytyków
Nieściszalni
powrót do forum filmu Nieściszalni

Męczący

użytkownik usunięty

Nie wiem czy ktoś ma podobne odczucia ale film mnie strasznie zmęczył, chociażby same sytuacje, w których główny bohater nie słyszał dźwięków przedmiotów, psa, dlaczego ? bo na nich zagrali ?, ciężko mi to przetrawić. Dlaczego na końcu słyszał dźwięki oklasków, ludzi, a akurat koncertu nie słyszał skoro kapela zagrała "na całym mieście", nie wiem co mam wyciągnąć z tego filmu i jak mam go zinterpretować. Sceny muzyczne mi się bardzo podobały, czyt: w szpitalu, i wszystkie kolejne. Nie podobało mi się natomiast wszystko poza tymi scenami.

ocenił(a) film na 9

Bo on jest troszkę absurdalny, troszkę niekonwencjonalny i troszkę na bakier w rzeczywistością i zasadami :) a tak upraszczając na maksa - facet poprostu był głuchy na muzykę :) i dlatego wszystko inne słyszał a tego nie. I dlatego kazał im grać światłem - bo mógł tylko " zobaczyć " muzykę :) film trzeba potraktować troszkę z dystansem :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
gr_obbin

To bym świetnie zrozumiał ale chodziło mi tylko i wyłącznie o ten wątek z brakiem dźwięku po zagraniu na jakimś instrumencie przez kapelę. Nie mógł być też głuchy skoro przez połowę filmu muzyka go irytowała, także ją słyszał ale akurat jak na czymś zagrali to ni mo dźwięku jak ręką odjął, dlaczego ? Skoro mówisz, że kazał im dlatego zagrać światłem ponieważ był głuchy i chciał zobaczyć muzykę dlaczego to się działo jak jeszcze nie był głuchy, ponieważ w tamtym momencie wszystko słyszał (tu bym powiedział, że po prostu dźwięk do irytował i wolał obraz) Naprawdę lubię interpretować różne rzeczy na różne sposoby ale tego motywu z zagraniem po czym brakiem dźwięku nie potrafię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones