PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103061}
6,6 331
ocen
6,6 10 1 331
Niełatwa miłość
powrót do forum filmu Niełatwa miłość

no coz,nigdy nie pisze opinii po obejrzeniu filmu ale teraz czuje sie zobowiazana wobec tych,ktorzy jeszcze nie widzieli tego filmu,i skusza sie tylko ze wzgledu na doskonale(umieszczone powyzej)opinie na ten temat.nie chce nikogo obrazac,ale krytykow to z was nie bedzie.mam wrazenie ze mało ogladacie filmow stad brak porownania i tak strasznie zawyzona ocena!!!co tu bylo takiego ekstra,gdzie ta swietna muzyka i gra aktorow?o gustach sie nie dyskutuje,wiec tylko wyraze siebie...jesli ktos szuka jakichkolwiek wrazen,nie mowiac o wzruszeniu to tu ich nie znajdzie.. :/ nati

ocenił(a) film na 10
NATI_85

Ale film jest ciekawy, nie dłuży się, nie nudzi, przyjemnie się ogląda, a to już coś ;)

ocenił(a) film na 4
NATI_85

Film taki sobie - skusiłam się go obejrzeć ze względu na dość wysoką notę... i się zawiodłam. Średnia tego filmu powinna mieć co najwyżej 6.0 Gra aktorska nie najlepsza, poruszany może i jest bardzo życiowy temat ludzkich dramatów (każdy zmaga się ze swoim odmiennymi problemami) jednak jako całokształt - taki sobie. Z całą pewnością bym również tego filmu nie wychwalała i też raczej bym nie polecała. Obejrzeć można, ale nie za wszelką cenę, bo jest wiele innych lepszych filmów.
P.S. Czy ktoś jeszcze po obejrzeniu tego filmu odniósł wrażenie, że film "reklamuje" palenie papierosów? Tam nic tylko kopcą to świństwo - niemal na każdym kroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones