PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048867}
4,8 6 986
ocen
4,8 10 1 6986
3,7 6
ocen krytyków
Nic na siłę
powrót do forum filmu Nic na siłę

po co...

ocenił(a) film na 1

...Oliwka wyrwała kable z coopera, który stal w błocie i nie chciał odpalić? Ta scen jest tak absurdalna jak cały film. Zbiór klisz, koszmarna fabuła, aktorzy fajni, ale ten "folklor"....naprawdę się jeździ jeszcze na motorynkach? I takie a;la Pipi zagrania - Oliwka prawie rozmawia ze zwierzętami. Nieoglądalny gniot. A w ogóle to film przemocowy - babcia zmusza wnuczkę do zmiany życia, co to ma być??? I jeszcze trwa 2h....Naprawdę, oglądanie boli fizycznie.

ocenił(a) film na 2
dave_semafor

Dokładnie, a te kable to w ogóle nie z tego auta. Kto to widziała taką wiązkę kabli w tym miejscu i jeszcze urwana za jednym pociągnięciem. A za jakiś czas druga raz ten sam kabel wyrywa ponownie... Tragedia kto to kręci, a jeszcze lepsze że to się ludziom podoba....

ocenił(a) film na 2
lukejadi

chyba nie podoba. Dużo durnot tam jest

ocenił(a) film na 1
dave_semafor

no dokładnie, u mnie ta scena zakończyła seans, już od początku absurd goni absurd, ale to wyrwanie kabli to taka żenada że naprawdę nie wytrzymałem. Reżyserzy za dużo się naoglądali amerykańskich komedii, szkoda że ciągle brną w ten szrot.

fizzlymike

Albo zwierzęta weszły do zamkniętego auta

Georgio_Winner

to taka komedia, absurd pewnie, niby ma byc smiesznie, ktos mogl im tez pomoc zawsze

Krzysztof_Sosnowski_3

To zbiór absurdalnych scen bez ładu i składu. Niedokończone i naprawdę źle poprowadzone, a zamiast śmiechu wywołują ciarki żenady.

Georgio_Winner

ha, ha, oglądałam zwiastun i to samo pomyślałam - jak one weszły do zamkniętego auta?! :D skutecznie mnie to zniechęciło do filmu. I te kable też :)

fizzlymike

Ja też wyłączyłam ten film po scenie z kablami! To jest "nieoglądalne". Chyba pierwszy raz w życiu daję komedii romantycznej 1/10.

ocenił(a) film na 2
dave_semafor

Ta jej babcia powiedziała, że kuna kable przegryzła . I tak to wygląda właśnie, auto nie musi być otwarte . Ale film żenujący na maxa...

ocenił(a) film na 1
fnh81

ale ona utopiła auto w błocie, potem je naprawiała i wyrwała kable a potem babcia powiedziała że kuna je pogryzła - chyba taka kolejność była :) jakieś jaja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones