PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34815}
6,9 7 409
ocen
6,9 10 1 7409
Ned Kelly
powrót do forum filmu Ned Kelly

hmmm

ocenił(a) film na 7

Dobre rzemiosło...ale burza którą tutaj film wywołał jest jeszcze lepsza...jestem ciekawy jak miłośnicy Ledgera oceniali by film jak by zamiast niego zagrał na przykład Mel Gibson albo nie, lepiej Mark Wahlberg...co nie znaczy że mi się nie podobało...ale bez przesady. Jak dla mnie 7/10.

ocenił(a) film na 8
ppp84

Heath Ledger dodaje klimatu
choć tamtych panów tez lubię
jaka "burza"????
ja tez dałam 7/10
film oglądało się miło i ciekawie

ocenił(a) film na 6
ppp84

A jest film w podobnym "klimacie" i się zwie "Patriota", grają Ledger i Mel Gibson - on go oceniam jako nieporozumienie. Ten jest miłym hołdem dla australijskiego bohatera, granego przez Australijczyka. Żadnych zgrzytów, można cenić Ledgera.

ocenił(a) film na 7
Picu

A wiem że jest taki film jak Patriota:)...moim zdaniem też całkiem niezły...a pewno gdyby Ledger miał główną rolę byłby jeszcze lepszy.
Pisząc o burzy miałem na myśli zażartą dyskusje forumowiczów, którzy z tego co czytałem mieli dość skrajne odczucia po seansie....

ppp84

nadmiernie wybujała patetyczna muzyka w każdej scenie mająca zakryć braki reżysera w zakresie budowania napięcia i budzenia emocji...? to nie jest dobre rzemiosło. niewiele rzeczy tak mnie wkurza w filmach jak coś takiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones