PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 503
oceny
7,7 10 1 34503
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Czy tylko ja mam wrażenie, że opis filmu niezbyt oddaje jego charakter? Długo odwlekałam oglądnięcie tego filmu, bo właśnie opis niezbyt mnie zachęcał. Nie tak opisałabym, o czym opowiada ten film, no chyba że chodziłoby o dalszą część filmu, bo właściwie jej ten opis dotyczy.
Nie wiem czy nie za bardzo pogmatwałam o co mi chodzi, ale może zrozumiecie :)

lolcarolinee

nie tylko Ty ! Zgadzam się całkowicie ! SPOJLER Nie chodziło przeciez o nie go; on chciał to powiedzieć ze względu na Mandirę i Sama :( A z opisu wynika jakby mu chodziło tylko o to, by oczyścić swoje imię. Dla siebie.

Justokles

no właśnie,
'posądzony o terroryzm postanawia spotkać się z prezydentem USA, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie'
tak, został posądzony o terroryzm, ale jak zaznaczyłaś, chciał spotkać się z prezydentem, żeby móc wrócić do Mandiry, nie rozumiał zbyt dobrze jak funkcjonuje świat, więc wątpię, żeby zależało mu na wyjaśnianiu nieporozumienia, nie było dla niego ważne co myślą o nim inni :)
zresztą spotkać się z prezydentem chciał jeszcze zanim został posądzony o terroryzm

ocenił(a) film na 10
lolcarolinee

no dodatkowo zaznaczając, że o terroryzm został posądzony w sumie pod koniec filmu. Ogólnie to film świetny. Uwielbiam Kajol i Khan'a.

Estivo

najlepsza filmowa para Bollywódzka, z akcentem na filmowa ;-)

lolcarolinee

I ten nietrafny opis przez lata zniechęcał mnie do tego filmu. A okazuje się, że chodzi o coś innego. Chociaż to strasznie długi film (zwykle nie mam koncentracji na więcej niż 1h20), ale bardzo dobrze się go ogląda. Dobrze, że w końcu się zdecydowałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones