PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 617
ocen
6,7 10 1 95617
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

przerażające

ocenił(a) film na 8

to chyba jedyny film z tych straszniejszych, na którym zasłaniałam oczy.

ocenił(a) film na 9
Justyna_Ce

Zgadzam się! Jestem fanem horrorów i ubolewam na tym, że nie robią już dobrych filmów z tego gatunku. Ale tutaj pojawia się Naznaczony (myślę tu o I i II części). Ciekawy motyw z podróżami astralnymi, świetna przerażająca muzyka, przerażające momenty. ( również czasami oglądałem przez palce :D) Niestety jak na razie wałkują ciągle filmy o opętaniach, egzorcyzmach chcąc dogonić Egzorcystę, Opętanie czy Egzorcyzmy Emily Rose ( bo tylko te filmy uważam za naprawdę dobre o tematyce opętań). Miejmy nadzieję, że wreszcie zaczną kręcić naprawdę straszne, ciekawe fabularnie horrory i skończą z tą popeliną. A jak na razie serdecznie polecam film Naznaczony part I i part II. Warto!

ocenił(a) film na 6
Justyna_Ce

film dosc podobny fabula do filmu 'duch', problem z nawiedzeniem, dziecko wplatane w zaswiaty, przywolanie duchow przez specjalistow (ekipa nerdow ze starsza pania na czele), polecam zobaczyc film 'duch' a znajdziecie wiele podobienstw...

ocenił(a) film na 5
LUFTWAFFE

Mi się nawet wydaje, że to albo celowe nawiązanie, albo ordynarna zrzyna. Pojawił się nawet podobny motyw nerda z kawałem mięsa; w "Duchu" był w kuchni i zobaczył, że kotlet pełznie, a później zaczął dotykać swojej twarzy przed lustrem, i dogrzebał się do kości (to dopiero był straszny film...), natomiast w Naznaczonym leżał w kuchni z kawałem mięsa na twarzy. Cała ekipa wspomnianych nerdów żywcem zdjęta z Ducha, tak samo motyw z wycieczką w zaświaty po dziecko... no cóż, jak już czerpać, to chociaż z najlepszych.

ocenił(a) film na 10
Justyna_Ce

Jedyny horror od czasów The Ring, który mnie przestraszył :D Aż się trzasłem oglądając to hahah jestem pod wrażeniem, że jeszcze ktoś tam jest w stanie zrobić film, które nie starają się wciskać scen z krojeniem ludzi i innymi brzydotami by jakieś uczucie lęku wzbudzić u widza.
Niesamowity film :DDD Dodam tylko, że 2 dni wczesniej obejrzałem Dom woskowych ciał, Wzgórza mają oczy, Misery i powiem, że te filmy to KOMEDIA FAMILIJNA w porównaniu do INSIDIOUS :D Naprawdę świetne kino!

SPOJLER
Nie mogę zapomnieć twarzy tego szatana wyłaniającej się zza głowy :DDD TRAGEDIA!!! :DDDDD Chciałem sobie darować oglądanie w tym momencie :DDD

ocenił(a) film na 9
kaizenhero

Zdecydowanie Naznaczony jest świetny. Ale polecam Obecność i Kobietę w czerni. To są 2 ostatnie filmy które jeszcze dały radę mnie ruszyć. Bo te wszystkie pseudo horrory jak Annabelle, jakaś tam plansza %uja są tak nuuuuuudne.... teraz objerzałem paranormal activity z tego roku i też wieje nudą. Obejrzyj Obceność ;)

ocenił(a) film na 5
kaizenhero

Ja do Naznaczonego 5 razy chyba się zabierałem za każdym razem zasypiałem na nim. Film niezły ale czegoś mu brakuje. Te duchy i demonsą takie groteskowe no śmieszne wręcz ... No i dużo głupich scen jak ta, że Josh Lambert wyrzuca tą ekipe łapaczy duchów.. po fakcie gdzie cały pokój syna mu demon poprzestawiał. Strasznie nudny

kaizenhero

Polecam wolf creek

ocenił(a) film na 6
Justyna_Ce

To jeszcze dluga droga przed toba :D . Mnie nie wiele ten film przestraszyl. Powiedzial bym bardziej ze to thriller niz horror. od 20 do 45 minuty jest w miare straszy .Potem nie zbyt.

ocenił(a) film na 9
Justyna_Ce

Przekonaliście mnie:)

ocenił(a) film na 8
Justyna_Ce

Siedzę i myślę właśnie o tym że moi znajomi wciąż gadają dużo o filmach i ich oceny zupełnie nie zgadzają się z moimi, czują się takimi maniakami i koneserami ale szczerze mówiąc widzę że nic nie robią po za zaniżaniem ocen dobrym horrorom.
Ten powinien mieć coś 7-8 jeszcze że naprawdę jest straszny jak na horror to jeszcze długo się o nim myśli po seansie.
Bardzo mi się spodobał choć powiem nie wrócę już do niego, przerażają mnie takie rzeczy jak podróżowanie w śnie czy zgubienie się w innym wymiarze.

ocenił(a) film na 7
Justyna_Ce

I to jest w tym filmie genialne. Oklepana naiwna do bolu fabula jakich wiele, ale jak zrealizowana! Horror z pewnoscia nie wybitny, ale wie jak straszyc.

ocenił(a) film na 6
Justyna_Ce

Zasłaniałaś oczy ze względu na rewelacyjny klimat czy ze względu na wyskakujące z zaskoczenia mordy demonów? Bo jeżeli to drugie, to nie było prawdziwe przerażenie tylko naturalna reakcja organizmu na zaskoczenie.

ocenił(a) film na 9
DonDominik

(Poprzednie konto @justyna_Ce)
Ze względu na klimat, zazwyczaj wiadomo, że za chwilę wyskoczy jakaś postać (odpowiednia muzyka, ciemny pokoj, gosc z latarka, krzaki itd...)

ocenił(a) film na 5
Justyna_Ce

przez takich ludzi jak wy pozniej czlowiek marnuje czas na filmy tego pokroju... przeciez ten film to groteska i po prostu zlepek jump-scare'ow. nie ma tam nic ciekawego, odkrywczego, wszystko to juz bylo, a tutaj mamy to w mega budżetowej formie. Da sie nakrecic dobry horror z niskim budżetem, ale to ewidentnie nie jest tego przykladem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones