PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757117}

Następcy 2

Descendants 2
7,0 6 064
oceny
7,0 10 1 6064
Następcy 2
powrót do forum filmu Następcy 2

wiem, że w Polsce jeszcze nie było następców 2, ale bym chętnie zobaczyła następców 3. Gdyby jeszcze przykładowo zakończyli 3 część( o ile by była) ślubem Mal i Bena to byłoby świetne zakończenie całej serii. Co o tym sądzicie?
Proszę o komentarze

kgryber_2

SPOILER



Biorąc pod uwagę zakończenie drugiej części - będzie część trzecia. Jest to bezpośrednio powiedziane. Nie sądzę żeby kończyło się ślubem, bo pomiędzy częścią 1 i 2 minęło pół roku (w filmie oczywiście). Myślę, że w kolejnej części będą mieć jakieś 16/17 lat, więc na ślub za szybko.

SunyShine

Ktoś tu nieogląda doładnie filmu mal w pierwszej części powiedziała że ma 16 lat i całe życie mieszka w jednym miejscu a Ben powiedział to samo. Czyli w trzeciej części to będzie przełom 17/18 lat bo już pół roku minęło od fabuły w filmie z pierwszej części i można założyć spokojnie że jedno znich miało urodziny i ma 17 lat

Princess_Beach

W drugiej części mówią, że są ze sobą pół roku. Czyi minęło pół roku od pierwszej części. Mają więc 16,5/17 lat. Jęli każda część jest co pół roku to w trzeciej będą mieć 17/17,5. Ale to tylko moja opinia. Chociaż w drugiej części
SPOILER SPOILER
jest ten "bal" pod koniec, który oznacza praktycznie narzeczeństwo. Myślę, że ślub może być ale w trzeciej części to chyba za szybko. Ale tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 10
SunyShine

Z tego co wiem Mal ma już 17 lat, a Ben jeszcze 16

ocenił(a) film na 6
SunyShine

to akurat nie problem, wiele "ksiezniczek Disneya" bralo slub w bardzo mlodym wieku, nawet iedy mialby po 14, 15, 16 lat

ocenił(a) film na 10
kgryber_2

E tam, nawet jak zamłodzi to, to by było świetne, ale chyba niestety tak nie będzie, ponieważ to film Disneya, a w tych filmach tak nie ma, ale możemy na to liczyć, ja na to liczę od pierwszej cześci.

Vitagunia

ciekawe kiedy zrobią 3 część chociaż mam co do tego złe przeczucia, gdyż aktorzy grający główne postacie dorastają i nie wiem, czy chcieliby kolejny raz wejść w swoje postacie

ocenił(a) film na 10
kgryber_2

Następcy 2: Kulisy Magii polecam zobaczyć tam będziecie wiedzieć co nie co. Mam nawet linka do tego jak cos.

Zbuntowany_RBD

chętnie poproszę

ocenił(a) film na 10
kgryber_2

daj mi na pw emial to ci tam bo tu nie moge dac

Zbuntowany_RBD

kgryber@wp.pl

ocenił(a) film na 10
kgryber_2

I jak tam widzales to juz moze?

Zbuntowany_RBD

nie, ale dotarło.dzięki

ocenił(a) film na 7
kgryber_2

ja też poproszę :)

ocenił(a) film na 10
cookiemonster121

daj mi na pw emial to ci tam bo tu nie moge dac

Zbuntowany_RBD

Też z chęcią bym zobaczył ;)

ocenił(a) film na 10
Kenzie571

daj mi na pw emial to ci tam bo tu nie moge dac

ocenił(a) film na 9
kgryber_2

Niby tak ale zwróć uwagę na to że Dove Cameron która gra Mal lub Sofia Carson która gra Evie już mają ponad 20 lat i nadal chciały brać udział w drugiej części filmu więc rok więcej ich nie zbawi

kgryber_2

w 1 części ben miał 17 lat

ocenił(a) film na 10
kondzior25

Według angielskiej Wiki Ben w 1 i 2 części ma 16, a Mal w 1 części 16, a w drugiej już 17

ocenił(a) film na 7
kondzior25

Jakub ma rację

ocenił(a) film na 10
kgryber_2

Przecież pomiędzy 1 a 2 częścią następców jest 2 lata różnicy ale mam nadzieje ze bd 3czesc i ich więcej zakochałam sie

ocenił(a) film na 10
QWERTY2027

A chcesz Następcy 2: Kulisy Magii?

ocenił(a) film na 10
Zbuntowany_RBD

ja po proszę :D

ocenił(a) film na 10
katniss16

daj mi na pw emial to ci tam bo tu nie moge dac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones