PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8025}

Narzeczona dla księcia

The Princess Bride
7,2 12 934
oceny
7,2 10 1 12934
7,5 11
ocen krytyków
Narzeczona dla księcia
powrót do forum filmu Narzeczona dla księcia

cóż

ocenił(a) film na 7

Jako, iz film jest raczej przeznaczony dla dzieci, jestem zachwycona... W dzisiejszych czasach dzieciom brakuje tego rodzaju produkcji... Ja w sumie wychowałam się na baśniach i odegrały one ogromną rolę w rozwoju mojej wyobraźni, współczesnie niestety cała ta "magia" jak gdyby zanika...a szkoda

użytkownik usunięty
Isia94

Szukałam tego filmu,aż wreszcie gdzies puścili, pamiętam, go sprzed jakichś 5-6 lat. Świetny.

ocenił(a) film na 8
Isia94

no nie wiem czy on jest tak do końca tylko dla dzieci ;)

ocenił(a) film na 6
yemeth1

cóż, w dużej ilości produkcji dla dzieci często są dialogi i inne smaczki, które zrozumieją i docenią tylko starsi ;)
co do The Princess Bride, rozwaliła mnie scena, kiedy Buttercup zepchnęła Weasleya ze wgórza i ten jego okrzyk "as you wish" xD Do tego te perfidnie dorgywane dźwięki kiedy się za nim rzuciła i oboje kulali się z tego wzgórza... po prostu leżałam i kwiczałam xD
Na początku wydawało mi się, że film, nawet jeśli przeznaczony dla dzieci, będzie trochę poważniejszy, ale w miarę oglądania wyszło jednak jeszcze pare innych komicznych sytuacji, i w sumie sama się nie mogę zdecydować czy mi się to "lekko żartobliwe podejście do scenariusza" podobało, czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones