PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8025}

Narzeczona dla księcia

The Princess Bride
7,2 12 932
oceny
7,2 10 1 12932
7,5 10
ocen krytyków
Narzeczona dla księcia
powrót do forum filmu Narzeczona dla księcia

...ALe przyznam,że bardzo przyjemnie się to ogląda! Jest taki fajny klimat w tym opowiadaniu, fajny pomysł....Jestem na tak :-)

użytkownik usunięty
HoneyBunny

A ja czytałam tą książkę tytuł polski: ,,Narzeczona dla księcia''. Baaardzo mi się podobała, ale strasznie się wściekłam kiedy przegapiłam film w telewizji, nawet nie wiedziałam, że takowy istnieje, ale właśnie go ściągam i to szybciutko nadrobię :D Mam nadzieję, że nie pomylili najważniejszych wątków takich jak to że Westley był stajennym u Buttercup, ale ona wcale nie była żadną księżniczką, tylko mieszkała z rodzicami, mieli taką małą posiadłość z której wiele nie zostało. A książe Humperdinck to szukał narzeczonej, aby zostać królem, a później miał ją zabić, ale w samą porę pojawia się Westley, który odszedł od swoich państwa zaraz po tym jak Buttercup wyznała mu miłość (ponieważ on ją kochał przez lata, a ona nim gardziła i dopiero później uświadomiła sobie, że go baaaaardzo kocha=) Przez lata był Piratem i w końcu uratował naszą piękną Buttercup=) Książka była spoksik podobała mi się, mam nadzieję, że filmik też będzie fajniutki, bo uwielbiam Cary'ego Elwes'a:D:D:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones