PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8025}

Narzeczona dla księcia

The Princess Bride
7,2 12 913
ocen
7,2 10 1 12913
7,5 10
ocen krytyków
Narzeczona dla księcia
powrót do forum filmu Narzeczona dla księcia

Oczywiście mowa o takim typowym heroic fantasy - jak dla mnie jest nawet minimalnie lepszy od Willow.

Ocena 7,2 trochę krzywdząca, na mnie zrobiło wrażenie, z jaką łatwością przyszło scenarzyście i reżyserowi prowadzenie wartkiej opowieści, wypełnionej akcją, humorem i barwnymi postaciami, bardzo szybko wzbudzającymi sympatię widza.

Fenomenalna jest scena szermierczego pojedynku między dwójką głównych bohaterów i kultowe "Hello. My name is Inigo Montoya. You killed my father, prepare to die". Szczęka mi opadła gdy sprawdziłem obsadę i wyszło na to, że Inigo Montoyę gra Saul Berensen z serialu Homeland.

Bardzo lekki i przyjemny seans.

_nascimento

A oglądałeś "Krull"? To jest dobry film fantasy. Do dziś pamiętam Czarną Fortecę i Bestię. A jeszcze lepszy jest "Willow".

Vinga2312

A najlepszy był Conan Barbarian z 1982 roku.

_nascimento

Jak dla mnie to ten film jest lepszy niż Willow. Tutaj mamy czarny humor i fajne postaci. Willow niestety jest trochę nużące, mimo całej mojej sympatii do Vala Kilmera.

ocenił(a) film na 6
_nascimento

Daleko temu filmu do Drużyny Pierścienia.

_nascimento

Przecież to pastisz, porównywalny raczej ze "Shrekiem".

ocenił(a) film na 3
_nascimento

drużyna pierścienia to nie jest film fantasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones