PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8025}

Narzeczona dla księcia

The Princess Bride
7,2 12 932
oceny
7,2 10 1 12932
7,5 10
ocen krytyków
Narzeczona dla księcia
powrót do forum filmu Narzeczona dla księcia

Zwracam się o pomoc w znalezieniu filmu, który ja znam pod tytułem 'Ośla Skórka'. Dlaczego tutaj? Bo film ten powstał (jak przypuszczam) mniej więcej wtedy kiedy Narzeczona dla księcia.
Liczę na to, że ktoś z Was zna inny tytuł 'Oślej skórki'. Film ten, również baśniowy/przygodowy, opowiada o młodej dziewczynie, której ojciec ponownie się żeni. Macocha oczywiście jest dla dziewczyny okropna i bodajże wyrzuca ją z pałacu (domu?). Dziewczyna zamieszkuje w starej chałupie, a na sobie nosi właśnie oślą skórę. Pewnego dnia wszyscy z królestwa mają przynieść coś do jedzenia dla księcia. Dziewczyna więc piecze chleb, w którym znajduje się jej malutki pierścionek (nie pamiętam, czy spadł jej przypadkowo, czy też specjalnie go wrzuciła). Książę znajduje pierścionek i mówi, że każda dziewczyna ma przyjść przymierzyć tenże malutki pierścionek, aby wykryć czyj on jest...
Właściwie, nie pamiętam co wydarzyło się dalej, jednak bardzo zależy mi na tytule filmu. Będę wdzięczna za każdą pomoc!

Karolajn321

Nie wiem czy o ten film chodzi, bo sporo lat wcześniej nakręcony - "Księżniczka w oślej skórce" http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99%C5%BCniczka+w+o%C5%9Blej+sk%C3%B3rze-1970-8 587

hail

Tak, dokładnie ten! :) Dzięki serdeczne za pomoc.

Karolajn321

oglądamy, prosze prosze prosze!

hubert_wentland

Oślą skórkę? Jeśli znajdziesz ją gdzieś to przyjeżdżam i jutro :D

Karolajn321

nadal chcę to obejrzeć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones