PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 477
ocen
7,3 10 1 35477
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

fiku miku teges śmeges fą fą fą gucio mi bzyczy <3 <3

ocenił(a) film na 8
sally_storm

I "kalifornijskie słońce w Miami".. padłem:) Milo w formie

Potorecki

A te teksty o wymianie wahaczy albo smarowanie się ziemią Nilu - gość potrafi takie sceny zagrać fenomenalnie
A dlaczego? Bo to bardzo dobry komik!
Ilu tak naprawdę mamy takich w Polsce?
Za dawnych czasów to był Dymsza czy Sempoliński
Potem po wojnie cała masa super aktorów komediowych - Kowalski, Gorczyński, Nalberczak, Pokora, Tym, Kowalewski, Skoczylas, Kociniak, Michnikowski, Dziewoński, Kobuszewski, Łazuka i wiele, wielu innych
A wymień mi teraz choćby 10 takich urodzonych po 1970 jak Milowicz?
Ja to jedynie kabareciarzy dobrych znam, ale aktorów do komedii?
Mencwaldowski? Domagała? Ale też trudno ich porównywać do komików sprzed dekad
Dlatego mam szacun do Milowicza, bo pokazał, że potrafi rozśmieszyć
Ale musi trochę zadbać o siebie, bo ostatnio łapie kilogramy i zaczyna średnio wyglądać. Ale w sumie tusza czasem też zabawnie wygląda

hyerzac

Nic dodać, nic ująć

Perbees

Dzięki. Ale naprawdę martwi mnie fakt, że z nowymi polskimi "kadrami" aktorskimi coraz gorzej. Jaki wg Ciebie aktor urodzony po 1990 roku zrobił na Tobie jakieś niesamowite wrażenie? Jakub Gierszał ma charyzmę, ale on jest rocznik 88. Z tych co mają 30 lat i mniej to już nie wiem czy znajdziesz pięciu?
Z filmami też teraz coraz gorzej, bo tylko efekty, efekciarstwo, plastikowe lalki i śmieszny lans. Albo te seriale, wszyscy wyglądają tak samo, problemy banalne... tyle niby do wyboru, kilkadziesiąt jak już nie kilkaset kanałów a kurde nie ma czego oglądać... Jak tak ma to wyglądać i iść w tym kierunku to niedługo w ogóle przestanę telewizję oglądać. Nie ma to jak książki:)

hyerzac

No niestety nie pamiętam, żeby jakiś młody zrobił na mnie wrażenie. Teraz liczą się niestety lajki, folowersi, aktywność w social - mediach, a talent aktorski jest gdzieś na szarym końcu. takie to czasy, tylko się ludzi ogłupia, pokazuje jakieś szmiry, przyłapałem się na tym, ze coraz rzadziej chodzę do kina bo o prostu często nie ma na co...

ocenił(a) film na 8
Perbees

Szybciej zatrudnią teraz jakiegoś żałosnego pato-youtubera z fame mma w filmie, żeby folowersów do kina ściągnął niż dobrego aktora. Żal patrzeć, jak ludzie są coraz głupsi i coraz mniej wymagający, wystarczy, żeby byle debil poobrzucał się błotem z innych debilem i od razu zainteresowanie, a potem "walka" za kupę kasy. Żenujące to jest. Mądrzy ludzie coraz mniej się przebijają w mediach, liczy się lans i "opcje" jakiejś fagaty (mam nadzieję, że Jóźwiak jej tej stówy nie odda, haha - jeżeli oczywiście wiesz o co mi chodzi)

jahiiito

Ale już coraz częściej jakichś pato-celebrytów zatrudniają, to jakaś plaga, że robi się "fejm" różnym prostakom itp. Tylko bluzgi, język z rynsztoka etc

Perbees

Posłuchaj takie "eksperta" jakimowicza... rynsztok w pełni

krajtans

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)



















tutaj co rano zagląda jeden kretyn właśnie pod w/w nickami i cały czas ten film i jego twórców hejtuje


wystarczy wejść tu rano i sprawdzić

Bslagura

===================================






Piotrek nadal po fejkowymi kontami podbija nieuczciwie sobie statystyki na tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)















tutaj co rano zagląda ten pozbawiony samokrytyki osobnik właśnie pod fejkowymi kontami i cały czas zachwala ten film i jego twórców



wystarczy wejść tu rano i sprawdzić











P.S. Piotrek wiecej obiektywizmu w samoocenie. Nieuczciwe podbijanie sobie ocen na filmwebie nic nie zmieni



====================================

antypit

A nie mówiłem? Już jest

Napisałem że jest codziennie rano jak tylko ktoś skomentuje pozytywny wpis i dokładnie tak zrobił

dodał wpis 6 godzin temu, jest 13.30 czyli ten chory maniak co zwariował na punkcie pana Czai siedział tu dzisiaj już o 8 rano!!!!

Wyobrażacie sobie? 6 lat po premierze filmu a ten bidok co rano, skoro świt już tu czatuje....

Cieszę się że koleś jest tak chory psychicznie że nawet nie potrafi udawać i tylko potwierdza to, co piszę

brawo dawaj chłopie, rekord Guinessa coraz bliżej!!!!!!

Ha ha ha ha

Bslagura

================================








A nie mówiłem? Już jest


Napisałem, że jest codziennie skomentować swoje pozytywne wpisy i dokładnie tak zrobi.


podbił swój wpis 6 godzin temu, jest 13.30 czyli ten chory maniak co zwariował na punkcie
swojej samooceny siedział tu dzisiaj już o 8 rano!!!! I znowu jest, aby podbić swoje własne pozytywne posty.


Wyobrażacie sobie? 6 lat po premierze filmu a ten bidok codziennie podbija sobie posty i statystyki na filmwebie....


Martwię się że koleś jest tak pozbawiony jest właściwej samooceny, że nawet nie potrafi udawać i tylko potwierdza to, co piszę poprzez jawne wystawianie sobie za film 10-tek. Ponad połowa ocen tego filmu to 10-tki.


brawo dawaj chłopie, jesteś w ocenach jeszcze lepszy niż Tarantino, a sukces coraz bliżej!!!!!!

Ha ha ha ha







===================================

antypit

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na jego punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit/protip pojawia się od razu i komentuje jakiś negatywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "normalnego"

buhahahha

Bslagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na to, że zawyżone oceny mitycznego Piotrka na tym forum są uczciwe i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na swoim punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się narcyzie pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man pojawia się od razu i komentuje jakiś pozytywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "skromnego"

buhahahha



Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 7
Perbees

Podejrzanie niskie oceny krytyków wskazują na brak obiektywności, Milowicz wiele razy nie wykazał się, ale tutaj dał radę i wpisał się z powodzeniem w poczucie humoru reżysera

debrzo

Oczywiście! Są po prostu role i postacie, do których Milowicz się po prostu nadaje, pasuje do nich i przez to jest w takich rolach bardzo wiarygodny. tutaj pasował na tego Stacha idealnie! Pozdrawiam

Perbees

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

No i Piotrek znowu swoim zwyczajem podbija masowo watki.



Piotrek, pd swoimi fejkontami nie tylko podbija zachwalające wątki, ale również zawyża oceny z nim związane




Robi to tutaj tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)



Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

ocenił(a) film na 1
sally_storm

Naprawdę milowicz , ja pi..... przecież na te na niego patrzec sie nie da i nie mam nic do milowicza bo jak rola by byla dobrze zkrojona np. Jak w poranku kojota ,to potrafi byc smieszny ale w tym bluznierstwie zwanym filmem to aż wzbiera na wymioty jak sie slyszy te teksty. Nie wiem na co byl chory scenarzysta pisząc tą postac

vego1985

założyłeś to konto i oceniłeś raptem 2 filmy przez 4 lata tylko po to, żeby obrazić aktora i film? Żenada...

użytkownik usunięty
Perbees

Na forum pod tym filmem jest mnóstwo fejkowych kont. Krótko mówiąc: opłacone konta, oceny i komentarze. Tutaj jest inny świat. :D

tak, najwięcej takich co oceniły po 2 filmy, w tym ten na "1" i dodały raptem jeden negatywny komentarz akurat tutaj. Ciekawe kto im płaci za umniejszanie temu filmowi

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr o nickach - Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man podbił posty pozytywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Poza tym zawyżył oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

antypit

od 6 lat czekamy na jakikolwiek dowód, no ale czego oczekiwać od zazdrosnego psychopaty z manią prześladowczą na punkcie jakiegoś scenarzysty

Bslagura

No i Piotrek wrócił z podróży i odezwał się.


Pan Piotr pisze o sobie w liczbie mnogiej (jak to u narcyza) i od 6 lat czeka na dowody na swoją działalność jakby nie wiedział co sam robi,


no ale czego oczekiwać od narcyza z manią wyższości na punkcie samego siebie...



jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 10
vego1985

zgadzam się - ja też nic do niego nie mam ale patrzeć na niego nie mogę. Dlatego robię odwrotkę na tylnym przeciwstawieniu. I wtedy oznaczam gwiazdki żeby nie mylić ich z odbiciem w stawie.

ocenił(a) film na 8
sally_storm

Albo jak o tym aucie opowiadał! Michał naprawdę świetnie gra takie postacie. Ma ten talent komediowy i filmowcy jak najczęściej powinni to wykorzystywać

Dzika_Cecylia

Wymiana wahaczy rządzi hehe no i "ziemia egipska":) Milowicz jako komik jest niezastąpiony. Mało kogo widziałbym w roli tego Stasia.

hyerzac

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr o nickach - Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man podbił posty pozytywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Poza tym zawyżył oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 1
sally_storm

XD fejkowe konta chyba wzięły na poważnie ten komentarz xD jprdl..

ocenił(a) film na 10
sally_storm

A pamiętasz ten tekst: "mówiłeś, że był bezwypadkowy - stłuczka to nie wypadek, a nie mówiłem, że był bezstłuczkowy" - Milowicz mistrz!

kokobambo

Ziemia egipska rządzi hehe, albo kosmiczne podwozie! Pozdrawiam

hyerzac

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr o nickach - Bslagura/Jokopij/tipro03/Ds_Hanka_man podbił posty pozytywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Poza tym zawyżył oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

ocenił(a) film na 9
sally_storm

Milowicz w komediowych rolach zawsze się sprawdza. A jak jeszcze jakieś tematy damsko męskie to już w ogóle:)

ocenił(a) film na 8
sally_storm

Michał zagrał jak zwykle na wesoło, ale zwróć uwagę na aktorów ogólnie mniej popularnych, jak choćby ci akwizytorzy albo ta młodzież co przyszła po pracę - też wypadli bardzo pozytywnie

leuberii

Ten co swoimi słowami gadał był najlepszy hehe

hyerzac

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones