PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
7,4 178 600
ocen
7,4 10 1 178600
7,0 24
oceny krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

Manga oparta jest na tej samej książce, co film, lecz jej fabuła jest bardziej zbliżona do oryginału książki. Na pewno nie będziecie żałować.

Oxzinski

oglądałem i czytałem manga 100 razy lepsza niż film i lepszy koniec jest niż w filmie bo dla tych co nie czytali to są 2 różne zakończenia

ocenił(a) film na 10
Adi323_filmweb

Gdzie masz lepszy koniec?! W filmie gdzie wszystko się dobrze kończy i Cage ma szanse być z Ritą czy w książce gdzie na końcu Rita ginie podczas pojedynku w Kejim?Książke połknąłem na raz ale zakończenie było zajebiście smutne... I tak btw Major cage zapewne wziął się od Killer Cage(ksywki jaką Keji dostał od oddziału specjalnego USA po zabiciu Rity). Sorry za spoilery ale nikt mi nie wmówi,że jak najlepsza postać w książce ginie to zakończenie jest 100 razy lepsze niż w filmie.... Ale fakt gdyby film bardziej nawiązywał do ksiażki byłby jeszcze lepszy.Mnie osobiście zabrakło zawodów w jedzeniu umeboshi.Mimo ze Bill Paxton zagrał świetnie farella to w porównaniu z tym książkowym to małe dziecko.

ocenił(a) film na 8
renholder1987

Kto powiedział, że happy end jest zawsze lepszy?
Książka jest znacznie lepsza.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Co za różnica kto powiedział?

ocenił(a) film na 8
Oxzinski

To jest tylko w wersji książkowej czy również anime?

soulfight

Książkowej, mangowej, ale nie w anime - chociaż mam nadzieje, że kiedyś to zekranizują w tej formie.

Oxzinski

Podpisuje się rękami i nogami. Forma anime pozwoliła by na wykorzystanie potencjału fabuły. No i FMB w anime chciałbym zobaczyć taką postać.

ocenił(a) film na 10
soulfight

Link do mangi(niestety jest nie dostępna w sprzedaży:
http://www.empik.com/all-you-need-is-kill-sakurazaka-hiroshi,prod56540860,ksiazk a-p
Link do książki:
http://www.empik.com/na-skraju-jutra-sakurazaka-hiroshi,p1095356056,ksiazka-p

A co do anime to czytałem w paru serwisach,że po zrobieniu filmu o mandze zrobiło się na świecie troche głośniej i ponoć ktoś tam w japonii bardzo na serio potraktował sobie zrobienie anime.Nie ma jeszcze oficjalnych doniesień o przypuszczalnym terminie wydania anime albo coś konkretnego o twórcach ale bądźmy dobrej myśli :)

renholder1987

ja kupiłem All you Need is Kill (na skraju jutra) na stronie mangarden.pl tam manga jest cały czas dostępna a co do anime to nie ma narazie sobie nadziei robić gdyż paru gimbusów powie że gdzieś widział i słyszał że anime All you Need is Kill na pewno powstanie każdy się podjara i czeka na premiere a tak naprawdę oficialnych informacji brak, możemy wziąć przykład z anime Sword Art Online po skończeniu się 2 sezonu już gimbusy pisały że na pewno wyjdzie 3 sezon gdzieś oni czytali i słyszeli a oficialne informacje na temat SAO zawsze pojawiały się 6 miesięcy po skończeniu 2 sezonu więc tyle pozdro xD

renholder1987

http://www.mangarden.pl/pl/c/All-You-Need-Is-Kill/293

ocenił(a) film na 8
renholder1987

Na stronie jest niedostępna, ale w większych empikach ją znajdziesz na półkach.

Oxzinski

chłopaki wyjdźcie czasami na powietrze poznać prawdziwą dziewczynę ;)

maximus_

Nie ma to, jak pogłaskać swoje ego, co Maxi?

Oxzinski

raczej dobra rada, po co żyć animowanymi iluzjami skoro można realnym kobiecym ciałem

maximus_

Chyba nie rozumiesz definicji słowa: "anonimowe". To znaczy, że nie masz pojęcia o mnie. A jeśli miałbym zagrać w twoją grę, to ròwnież nie wypowiedziałbym się pozytywami o kimś, kto wchodzi na fora, które go nie interesują i zaczyna trollować - zamiast żyć "realnym ciałem kobiecym".

Oxzinski

jaaasne już ja tych "wielbicieli" anime znam ;)

maximus_

Ja znam trochę słownik ortograficzny... Polecam.

Oxzinski

jak znasz to poczytaj o wielokropku, polecam "specjalisto"
;)

maximus_

Wielokropek opisuje wszystkie twoje wypowiedzi.

Oxzinski

raczej twoją głupotę ;)

ocenił(a) film na 8
Oxzinski

No, tak, ale tam nie będzie tak wybornego dialogu:
- Jest pan Amerykaninem?
- No, sir. Jestem z Kentucky!

AutorAutor

Czym byłby film bez Amerykańskiej flagi na końcu...

Oxzinski

Re:Zero

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones