PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1240}

Na skróty

Short Cuts
7,6 5 174
oceny
7,6 10 1 5174
7,8 19
ocen krytyków
Na skróty
powrót do forum filmu Na skróty

żeby w opisie zawrzeć końcówkę i jeszcze napisać co symbolizuje. Teraz jak będę chciał
obejrzeć zlepki różnych historii bez oczekiwania na puentę to prędzej włączę Wiadomości o
19.30, a nie ten film. Tylko podziękować autorowi w/w opisu.

westbam

Nie przejmuj się. Właśnie skończyłem oglądać i nie widziałem żadnych owadów. AUTOR opisu musiał pomylić filmy, zaś filmweb akceptuje odwrotnie... Mi odrzucił kilka opisów, zdjęć itp, więc już nic nie dodaję...

ocenił(a) film na 6
netis7

ja zgłosiłam poprawke bo tez widziałam ten film i przecież żadna plaga owadów nie zamyka tego filmu!

jesse_b

czyli śmiało mozna ogladać? nie wiem za dużo? czy w ogóle się nie sugerować opisem? bo szkoda by mi było zmarnować 3h wiedząc co sie wydarzy. Na zasadzie jak gdy oglądając thriller ktos wejdzie do pokoju i powie: "na końcu on będzie mordercą" :)

ocenił(a) film na 6
westbam

No ja oglądałam ten film i "Historia kilku dni z życia dwudziestu kilku osób, których łączy jedynie to, że mieszkają w Los Angeles. Altman kreśli tu obraz społeczeństwa lat dziewięćdziesiątych bohaterami filmu czyniąc zwykłych ludzi z różnych warstw społecznych" ta część opisu się zgadza, film kończy się inaczej niż jest napisane w końcówce opisu!

jesse_b

Dzięki. Z niektórymi opisami to faktycznie ręce nogi opadają:)

westbam

ufff. wesbam. ja też się wkurzyłem. ale mnie Ludzie uspokoiliście ;-)

westbam

Zobacz sobie opis filmu "Dead zone" Davida Cronenberga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones