PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676069}

Na ringu życia

Beat Down
4,2 211
ocen
4,2 10 1 211
Na ringu życia
powrót do forum filmu Na ringu życia

Nic nie stracicie, nie oglądając tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

dosc trafne slowa. film nie porywa

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

Mylisz się, stracimy 90 minut życia.

rafi_6

oj ktoś chyba nie zrozumial wypowiedzi kolegi :)

ocenił(a) film na 4
smiszka

Nie wydaje mi się;) Jest dobrze napisane.

rafi_6

ludzie.. raczej nie stracimy 90 min jezeli tego filmu nie obejrzymy, no chyba ze Tobie ten film sie podobał, to w takim razie zwracam honor.

ocenił(a) film na 4
smiszka

Po pierwsze widać po mojej ocenie czy film mi się podobał czy nie. Stracimy 90 minut na tym seansie, ponieważ film jest kiepski. Nie oglądając nie stracimy, ale jak ja, obejrzawszy go, straciłem trochę minut.

rafi_6

:) wiem o co Ci chodziło. Ja mówię o tym, że Twoja odpowiedź była zupełnie bez sensu w stosunku do kolegi co rozpoczął ten wątek. Napisał ,,Nic nie stracicie, nie oglądając tego filmu", czyli Ty mówiąc, ze stracimy 90 min, mówisz (tak jakby) ,,stracimy 90 min, nie oglądając tego filmu", czyli zachęcasz. Oj dobra, nie chce mi się drążyć, jeśli nadal nie rozumiesz swojego błędu, trudno, to już problem Twoich nauczycieli. A jeżeli rozumiesz, to spoko, przecież każdy może się pomylić :), pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
smiszka

Mi też nie chce się drążyć tego tematu, ale źle zrozumiałaś, problemy czytania ze zrozumieniem;> Napisałaś:" Ty mówiąc, ze stracimy 90 min, mówisz (tak jakby) ,,stracimy 90 min, nie oglądając tego filmu" Ciągle powtarzam, stracimy 90 minut jeżeli OBEJRZYMY GO. Nie wiem jak prościej wytłumaczyć;)

rafi_6

ludzie, :O Ty naprawde masz problemy xdd. wiem ze o to Ci chodzilo. Ja cały czas z kolei powtarzam, że Twoja odpowiedz byla do dupy w stosunku do wpisu założyciela tematu.. Kurczę, nie będę już tu odpisywać, jeśli nadal nie rozumiesz to naprawdę współczuję -.- bo nie rozumiesz ani mnie, ani założyciela tematu :O to juz rekord chyba po takich tłumaczeniach. Dobranoc

rafi_6

tak btw, proponuje pare razy dogłębnie przeczytać wypowiedź Tomik_4. Pozdr

ocenił(a) film na 4
smiszka

...
>out<

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

Jaki kickboxing?

Tomik_4

Kickboxing? Różnica pomiędzy kickboxingiem, a wrestlingiem jest spora nawet dla laika w obu tematach

Tomik_4

Prawo podwójnego zaprzeczenia SIĘ KŁANIA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones