PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472907}

Na ratunek

Fatal Rescue
4,9 357
ocen
4,9 10 1 357
Na ratunek
powrót do forum filmu Na ratunek

Jeden z najlepszych thrillerów jakie w tym roku oglądałem.Fabuła zaskakująca,dobra gra aktorów,naprawdę dobre kino.

ocenił(a) film na 1
dddardan

A powiedz co ten film miał wspólnego z thrillerem?

ocenił(a) film na 3
dddardan

a co Ty wogóle za thrillery oglądałeś;/ skoro ten wg Ciebie jest jednym z najlepszch;/film to może nie jest najgorszy ale dla mnie film klasy b

ocenił(a) film na 3
dddardan

dddardan , dobra rada na przyszłość - za ocenianie filmów się nie bierz bo przez takich jak Ty inne osoby tracą tylko czas na oglądanie takiego badziewia .

ocenił(a) film na 1
dddardan

a weźcie szkoda gadać, ten film to jakieś nieporozumienie, totalna porażka! Słabiutki, co najwyżej 3/10. Ludzie nie oglądajcie tego !!!

ocenił(a) film na 2
lyszczadrian

jak dla mnie nawet 2/10 kuszą właśnie tacy ludzie co pojęcia o kinie nie mają żadnego. Film WIELKA klapa jeden z najgorszych jakie widziałem ale dlatego 2 bo gulczas gorszy :p.

ocenił(a) film na 2
dddardan

Zdecydowanie musisz pooglądać więcej thrillerów skoro ten tak bardzo Ci się podobał! Moim zdaniem film jest FATALny ;) Gra aktorów drewniana jak na przedszkolnym przedszkolu, a główny dzieciak doprowadzał mnie do pasji! Można by było zrobić z tego doby kawałek kina, ale bardzo go zmarnowana. Dno i koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones